Wpis z mikrobloga

@rapgod95: codziennie z pewnością byłby to głupi pomysł i masz rację. Ale po prostu będę się tym ładował przed sesją zdjęciową i to czysto funkcjonalnie. Po zjedzeniu tego wracam do "zdrowych" nawyków, gdzie w/w rzeczy będą sporadycznym dodatkiem dla odskoczni :)
  • Odpowiedz
@Kasahara: Jak masz niedaleko Piotra i Pawła, to polecam to: https://www.e-piotripawel.pl/towar/kukurydza-prazona-pikantna-piotr-i-pawel/271623. Wchodzi jak złe, ta posypka jest bardziej ketchupowa i gdyby można to było kupić w formie przyprawy, to ach...I jakbyś naprawdę chciał zjeść coś dobrego z czekolady, to cukiernia Sowa ma najlepsze praliny jakie kiedykolwiek jadłam. Jedna sztuka kosztuje chyba ze 2 zł, ale serio jest to warte swojej ceny. Te o smaku orzecha włoskiego mają posmak takiego
  • Odpowiedz
@Kasahara: Tak, gdzieś niedaleko chipsów. Dawno nie brałam, a jak ostatnio byłam w PiP, to nawet nie przechodziłam obok kolejki, bo ciężko byłoby mi potem to trzymać w szafce. Z czekoladowymi łakociami jednak łatwiej.
  • Odpowiedz
@Kasahara: Daj spokój, ja jak się "ładowałem" czytaj, po prostu #!$%@?łem w opór węgli jednego dnia na redukcji. To potem nie mogłem oddychać bo tak mi żyły na brzuchu powychodziły, że każdy wdech powodował ból. Nie wiem czy to normalne, ale jeśli tak to dramat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kasahara: No tak, u mnie to nie było planowane, a wiązało się po prostu z 1 dniem luzu od diety. Z drugiej strony to też jest dobre doświadczenie, bo wiem, że jeżeli nie chcę znowu zdychać od oddychania to nie powinienem żreć tyle :D No i wiadomo czekam jak będziesz wyglądać ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@berti: gdzie ja to zmieszcze, ale kto powiedział, że nie będzie ładowania PO sesji (°° , chce sobie na X dni rozbić "odchamienie" się od redukcji raz na lody pójdę, może jakaś pizza, mcdoland a później powrót do zdroworozsądkowego podejśca
  • Odpowiedz