Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Obejrzałem filmik na youtube ze z kobietą trzeba się droczyć, że to czyni nas trudnym do zdobycia a kobiety też lubią zdobywać i #!$%@? nie mam koleżanki z pracy bo się obraziła jak powiedziałem ,,myślenie to chyba twoja słaba strona" ale tak ze żartem. Nie odzywała się do mnie przez miesiąc a teraz poszedłem ja przeprosić i pokazałem ten filmik z którego się uczyłem podrywu ale to chyba pogorszyło sprawę bo teraz mną gardzi jeszcze bardziej XXXXXXXDDDDDDD I co dalej? Co mam teraz zrobić? Cisnąć na spotkanie mimo wszystko czy nie? Jestem przegrywem i próbuje sobie poruchać, nie mam doświadczenia. Nie wiem kwiaty czy co, kupić jej coś (ma niedługo urodziny na które mnie nie zaprosiła i to by była jeszcze większa niespodzianka dla niej gdybym dał jej prezent( ͡º ͜ʖ͡º) Dobrze myśle?
#pytanie #przegryw #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania o uj. Jakie droczyć? Ja nie lubię jak ktoś się ze mną droczy, bo to mega wkurza. Niby takie przemiłe, słodziutkie, ale aż wymiotować się chce. No ale filmiki na YT nie kłamią xD Droczyć to ja się mogę z bratem albo siostrą o kasę czy o załatwienie czegoś. A tą laskę z pracy już odpuść, będzie Cię miała za dziwnego. ;( Taki tekst jaki jej powiedziałeś o tym myśleniu, to