Wpis z mikrobloga

@Shanny: Mi tam się ani po lewej ani po prawej w takiej formie nie podoba xD

Po lewej byłby spoko jakby: zmienił okulary, zapuścił włosy, zmienił te koszulkę
Po prawej byłby spoko gdyby nie: obleśne tatuaże, #!$%@? pofarbowany blond czubek, głupkowata bluza
Gdyby nie był jednocześnie znanym raperem to byłby po prostu pajacem xD. Cudowne jak się zmienia kobietom perspektywa pod wpływem popularności i hajsu.


@Flypho: No i co ja mam Ci powiedzieć? To jest naturalne, że perspektywa się zmienia, kiedy ma się do czynienia z jakąś formą sztuki, choć akurat ten pan na pewno miałby swoje wielbicielki, gdyby nie był sławny. Kiedyś pisałam na mirko o tym, dlaczego dziurawe skarpety na pokazie
@Shanny: jedyne co zrobił głównie, to schudł i założył soczewki. A wykop #!$%@? od rzeczy xD Jak w niektórych teledyskach jest #!$%@? 100% na zero i zarost ma mały, to też dobrze wygląda. Ale nieeee, bo ma kasę od starego xD Choć głównym powodem z jakiego laski się do niego spuszczają, to dlatego, że jest muzykiem. Muzycy OD ZAWSZE wyrywali dziewczyny, no do #!$%@? na Stevena Tylera niech ludzie spojrzą XD
Co wolno pięknej modelce, która buduje seksowny wizerunek, to niekoniecznie miałbyś ochotę oglądać na Grażynie pod Biedronką.


@Shanny:
No to po co tak mącić? Chyba życie jest prostsze jak się mówi, że Quebo jest spoko, bo ma hajs i milion fanów, a nie jakieś #!$%@? o jego 'imidżu' xD.
@Shanny: no ale przecież to co napisałem to 100% prawda jest XD Ja mam #!$%@? czy coś męskie czy nie, ale tutaj to akurat waga jest ważniejsza od fryzury czy bluzy XD
Właśnie poświęciłam 5 minut na wytłumaczenie Ci, że chodzi właśnie o image.


@Shanny:
Właściwie to mi powiedziałaś, że jego image jest spoko przez to, że jest sławny i bogaty, a ja napisałem tylko logiczne podsumowanie do czego w gruncie rzeczy prowadzi twój tok rozumowania. Benc. xD