Wpis z mikrobloga

@Shanny: Pewnych rzeczy nie wytłumaczysz. Ktoś wygląda fajnie - a no ma powodzenie, nie to co ja bo ja to 2/10. Ktoś wyglądał 2/10 i się ogarnął - a bo miał potencjał i w ogóle. Zawsze tu ktoś znajdzie jakąś wymówkę na to dlaczego innym się udało a im nie.
  • Odpowiedz
@norepinefryna: Nie wyglądał 2/10. Ty ludzi 2/10 nie widziałaś. I nie jestem piwniczakiem, który nic nie robi. Zrobiłem wiele, ale twarzy nie zmienię, a wy żyjecie jak w matrixie wypierając to, jak istotny jest wygląd i że niektórzy go zmienić nie mogą.
  • Odpowiedz
@Shanny: Dziewczyno daj sobie spokój z walką ze smutasami, bo oni szukają problemów na siłę. Zdecydowaną większość z nich można by było dobrze przerobić z wyglądu, bo są po prostu niezadbani, ale oni swoje.
Szkoda czasu.
Problemem wielu Polaków jest właśnie to, że są flejtuchami z wyglądu.
  • Odpowiedz
@Shanny: lepiej wziąć receptę na depresanty, które wyzerują libido. Po co tyle kasy marnować, żeby mieć powodzenie u dziewczyn. Nigdy tego nie pojmę.
  • Odpowiedz
@Shanny:
Gdyby nie był jednocześnie znanym raperem to byłby po prostu pajacem xD. Cudowne jak się zmienia kobietom perspektywa pod wpływem popularności i hajsu.
  • Odpowiedz