Wpis z mikrobloga

@Shanny: pełno muzyków i sportowców ma paskudne ryje, a i tak laski się za nimi uganiają tylko dlatego, bo mają hajs i są sławni. Sam Peter Crouch mówił, że gdyby nie został piłkarzem to żadnej dziewczyny by nigdy nie wyrwał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Shanny: Czułbym sie okropnie gdybym wygladał tak jak po prawej. Nawet jeśli innym sie takie cos podoba, to nigdy bym nie zaakceptowal takiego siebie
@Wykopus_Mirkus_Rex U faceta duży nos nie ma znaczenia. To kobiety potrafi oszpecić. Z kolei zakola to serio jest jakiś wasz wymysł XD Mój chłopak ma zakola i jest obiektywnie 8/10, tak samo jak mnóstwo innych facetów z zakolami. Nie wiem, jakie masz oczy, ale jeszcze nie widziałam człowieka, który miałby jakieś #!$%@?. Albo masz jakąś chorobę albo naciągasz.
Ale no najłatwiej jest płakać nad sobą, zamiast starać się powiększyć listę plusów w
@Shanny: juz nawet na wypoku bede widzial i czytal o tych pajacach kazdego dnia? Btw on by sobie nasral na glowe i polowa gimbusiar rozlozylaby nogi, wyglad ma tutaj malo do rzeczy bo akurat on wyglada jak pajac ale jest znany wiec kazda nastolatka tylko marzy o tym zeby ja wybolcowal, mimo ze moze jej sie nawet nie podobac, tak samo moze sie jej nie podobac iphone ale kupi go bo
Kiedyś wyglądał przeciętnie i nieciekawie. Teraz zrobił sobie taki image, że nastolatom szwy w kieckach pękają. Awizisie - można.


@Shanny nie rozumie, że tu nie chodzi o wygląd. Zwykły przegryw może się tak nagle pomalować, ubrać, wydziarać ale po 30 sekundach rozmowy ludzie od niego uciekną.

Tymczasem koleś ogarnął się bo został znanym artystą. Wymaga to o wiele więcej pracy niż wizyta w studiu tatuażu. Jak ci się w końcu poszczęści, masz
Pobierz przesympatyczny_pan - > Kiedyś wyglądał przeciętnie i nieciekawie. Teraz zrobił sobie...
źródło: comment_RTU2frq9Zc1xugxlumzIGg1keeUEroVH.jpg
@Shanny: akurat to bardziej kwestia zdjęcia i okularów niż jakiejś rzeczywistej metamorfozy. robił zdjęcie u fotografa za 10zł do dokumentu i wyszedł tak jak każdy wychodzi na takich zdjęciach. na moim picrelu masz go bez tatuaży, wymyślnych fryzur, etc. i moim zdaniem tu wygląda znacznie lepiej niż na tym twoim drugim zdjęciu.
Pobierz pejatojajestem - @Shanny: akurat to bardziej kwestia zdjęcia i okularów niż jakiejś r...
źródło: comment_McyAW4mRmVuBJ8dQbSPwZyAaczkJy6Sd.jpg