Wpis z mikrobloga

Właśnie poznałem nieznaną mi część wykopu...co tam się kur..odpierdziala.

Otóż za sprawą pewnego pacjenta co to się użala (W zasadzie ciągle to robi, dlatego na początku podejrzewałem trolling, ale ich tam jest więcej) , że jest prawiczkiem i nigdy nie będzie miał kobiety i takie tam bzdety, ogólnie typ nieudacznika.

wszedłem na jego profil i poznałem nowe tagi ( #przegryw #stulejacontent #tfwnogf <--to to nawet nie wiem co oznacza) patrzę a tam banda nieudaczników "głaszcze się po siusiakach", że się nawzajem rozumieją, wspólnie się dołują rozprawiają o jakiś chadach normikach i innych, pocieszają się, że to kobiety takie złe, że tylko dla kasy, albo że są brzydcy i ogólnie to jakaś niezależna wina, no skazani są na niepowadzenie...

Czy oni to wszystko na poważnie? Czy to taka zabawa w hm.. bycie frajerem

Otóż drodzy pacjenci z pod tych znaków, powtórzę co już w sumie napisałem, problem leży w waszej gównianej osobowości,waszych kompleksach i waszym podejściu do tematu, problemem nie są dziewczyny/kobiety, nawet problemem nie jest wygląd, tak ma jakieś znaczenie, ale drugoplanowe, i zawsze da się coś z nim zrobić, nie są problemem jakieś zewnętrzne czynniki, problemem jesteście Wy i jeżeli nie zmienicie podejścia to nic się nie zmieni.

#wujekdobrarada ;)
  • 85
Gdyby wygląd nie miał pierwszoplanowego znaczenia to tych tagów by tu nie było. #!$%@? więc teraz na swoje normickie tagi.


@przegryw90: Nie, gdyby brali ludzie swój los w swoje ręce a nie zwalali na inne rzeczy to by tych tagów nie było ;)

No i jak powiedziałem wygląd b. łatwo zmienić.

no i co z tego ze to osobowosc? To nawet ciezej zmienic niz cialo


@Polkopsky: tylko wystarczy chcieć ;)
probowalem wyjsc z przegrywu i co? Nic sie nie udalo, a nawet z kazdym dniem.czulem sie coraz gorzej. A #!$%@? sie z soba czulem chyba od 12roku zycia.


@Polkopsky: hm.. może po prostu to źle robisz? Co do zmian osobowości, to sam jestem przykładem, gdzie (nazwijmy to )osobowość tak z trzy razy i w pierwszej jak bym został to byłbym jak "wy".

miałem atletyczną sylwetk, #!$%@? normiku


@przegryw90: ale to
@LowcaG: Bordo z głównej?

Mam dwa problemy z Twoim wpisem.

1. Miej odwagę cywilną wołać mireczków, którym obrabiasz dupę:

Otóż za sprawą pewnego pacjenta co to się użala (W zasadzie ciągle to robi, dlatego na początku podejrzewałem trolling, ale ich tam jest więcej) , że jest prawiczkiem i nigdy nie będzie miał kobiety i takie tam bzdety, ogólnie typ nieudacznika.


2. Weź ogarnij #!$%@? swoje rady ;D

Otóż drodzy pacjenci z
Życie pokazuje, że jednak tak nie jest.


@LowcaG: Nah, właśnie nie. Już mi się nie chce szukać, ale jeden z przegrywów wrzucił tu analizę strategii seksualnych kobiet. Dziewczyny spotykają się i zostają w związkach tylko z facetami na swoim poziomie atrakcyjności, lub przystojniejszymi. Wynika to po prostu z biologii - kobieta w ciągu roku jest raz w ciąży (przez co raz przekazuje dalej swój materiał genetyczny), a mężczyzna może przekazywać materiał