Wpis z mikrobloga

Właśnie poznałem nieznaną mi część wykopu...co tam się kur..odpierdziala.

Otóż za sprawą pewnego pacjenta co to się użala (W zasadzie ciągle to robi, dlatego na początku podejrzewałem trolling, ale ich tam jest więcej) , że jest prawiczkiem i nigdy nie będzie miał kobiety i takie tam bzdety, ogólnie typ nieudacznika.

wszedłem na jego profil i poznałem nowe tagi ( #przegryw #stulejacontent #tfwnogf <--to to nawet nie wiem co oznacza) patrzę a tam banda nieudaczników "głaszcze się po siusiakach", że się nawzajem rozumieją, wspólnie się dołują rozprawiają o jakiś chadach normikach i innych, pocieszają się, że to kobiety takie złe, że tylko dla kasy, albo że są brzydcy i ogólnie to jakaś niezależna wina, no skazani są na niepowadzenie...

Czy oni to wszystko na poważnie? Czy to taka zabawa w hm.. bycie frajerem

Otóż drodzy pacjenci z pod tych znaków, powtórzę co już w sumie napisałem, problem leży w waszej gównianej osobowości,waszych kompleksach i waszym podejściu do tematu, problemem nie są dziewczyny/kobiety, nawet problemem nie jest wygląd, tak ma jakieś znaczenie, ale drugoplanowe, i zawsze da się coś z nim zrobić, nie są problemem jakieś zewnętrzne czynniki, problemem jesteście Wy i jeżeli nie zmienicie podejścia to nic się nie zmieni.

#wujekdobrarada ;)
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziewczyny spotykają się i zostają w związkach tylko z facetami na swoim poziomie atrakcyjności, lub przystojniejszymi


@johny-kalesonny: Ok, aczkolwiek, kobiety też są od 0 do 10.
Po drugie, (Tak wiem życie jest brutalne), robiono też analizę gdzie punktowano gości własnie od 1 do 10, i potem, przeliczano ile bogatszy musi być np. 5 od 8 aby mieli równe szanse. (ps. azjaci muszą najbardziej nadrabiać).
Działą to też w drugą stronę, jak mamy możliwość to wybieramy od najlepszych do najgorszych ot
  • Odpowiedz
: a niby z kim sie mam zadawac?


@Polkopsky: Z normikami? (czy jak tam nazywacie normalnych ludzi, tfu, wyrzuć to słowo ze słownika, bo już powoduje -3 do socjal abilities ;) )

Nikt ze mna nie chce utrzymywac
  • Odpowiedz
Nie odpowiada, ale twój normicki móżdżek nigdy nie zrozumie, że z przegrywu nie da się wyjść. Można go zagłuszyć, ale nie wyjść.


@przegryw90: (Sorry za wulgarność, ale to dla akcentu ;) )ale, że co u-----o Ci kawałek mózgu i nie odrośnie już i straciłeś normickość już na zawsze?

Ale ok, możesz żyć w tym przeświadczeniu(nie będę Cię przekonywał), ale nie wciskaj takich głupot innym bo jeszcze uwierzą jak Ty i
  • Odpowiedz
@LowcaG: Normiki to największy rak po ateizmie i socjalizmie, więc wasz rady są o kant d--y rozbić. To przez was wylądowaliśmy w piwnicach, to wy nas poniżaliście i biliście w grupkach, to wasze loszki wyśmiewały nasze mordy, więc w-------j z moich tagów.
Bez odbioru, bo lądujesz na #czarnolisto
  • Odpowiedz
Normiki to największy rak po ateizmie i socjalizmie, więc wasz rady są o kant d--y rozbić


@przegryw90: już dobrze, już dobrze, pogłaskać Cię? świat byłby piękny kiedy składał by się z samych przegrywów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To
  • Odpowiedz
A gdzie mam sie niby z tymi normikami zadawac? Moze mi jeszcze powiesz ze mam hehe zagadywac obcych ludzi na miescie.


@Polkopsky: No przecież Ci podałem, np. poprzez hobby, i unikaniu tych toksycznych tagów, ja je dopiero dziś w sumie dostrzegłem, reszta ludzi na wykopie, chociaż też popierdzielona jest o niebo lepsza niż tama część.

Zagadywanie ludzi na ulicy jest co najmniej słabe
  • Odpowiedz
@Polkopsky:

PS 2.
Do poprzedniej mojej wypowiedzi, o zrobieniu czegoś wyjątkowego (po prostu rzadszego), robisz to, i chwalisz się tym zwyczajnie od czasu do czasu, i masz przynajmniej inny temat niż "ola boga jaki ja jestem
  • Odpowiedz