Wpis z mikrobloga

Moje marnowanie nie jest wykorzystywane do narzucania reszcie społeczeństwa praw.


@lakukaracza_: Czy Ty aby się sam nie "zaorałeś" w tym momencie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z resztą nieważne. Mam tylko jedno pytanie, które zadałem już wcześniej , lecz niestety nie otrzymałem wtedy żadnego odzewu. No więc, w jakim celu Wy to robicie? To ciągłe spamowanie, że Boga nie ma, #bekazkatoli, itd. - do czego to miałoby
@lakukaracza_: Ja powiem tyle, polecam oglądnąć, poczytać relacje ludzi którzy doświadczyli śmierci, gdzie lekarze stwierdzili śmierć. Kolejna sprawa nie zastanawiałeś się kiedyś dlaczego jesteśmy na tyle rozumni i rozwinięci że myślimy i rozważamy na temat świata? Dlaczego nie jesteśmy pustymi workami, materią która po prostu się rodzi, je, pije, rozmnaża się i umiera? Miłej niedzieli, jestem wierzący ale nie narzucam nic nikomu, btw widzę że teraz modne jest wrzucanie wpisów ateistycznych
@dob3k: No wiec pewnego dnia, byc moze Bog zostanie "udowodniony". Patrzac naukowo, nalezy uznac ze cos nie istnieje dopoki nie zostanie udowodnione ze jest, lub dopoki pewne hipotezy nie sa na tyle silna przesłanka, by to uwzględniać (tak jak np niektore hipotezy w fizyce teoretycznej pomimo braku 100% klepnięcia ich jako pewniakow, sa brane pod uwage jako ewentualny ich wplyw na dany case) Natomiast nalezy sobie zadac pytanie, czy ludzie funkcjonuja