Wpis z mikrobloga

należy wyeliminować wierzących i będzie git... jak w Czechach.


@lakukaracza_: Już za skomentowanie wspaniałych teorii Axelio dostałem ostrzeżenie z powodu obrażania, więc tu się ograniczę tylko do xD.

A odnośnie przepychania prawa, to wystarczy przyłożyć się do wzrostu świadomości w społeczeństwie, a to nie jest robota na miesiąc/dwa, tylko na całe generacje (vide myślenie rodem z PRL obecne wśród starszych pokoleń).

Nie musi to od razu oznaczać eliminacji wiary zwłaszcza, że
  • Odpowiedz
@lakukaracza_:

Po śmierci jest to samo co przed narodzinami, czy podczas spania bez snów. NICOŚĆ! Pogódźcie się z tym w końcu. Marnowanie jedynego życia na walenie pacierzy i umęcznie się jest zbrodnią względem wszechświata, który dał nam tę krótką chwilkę by zaistnieć.


Popieram w opór mirek
  • Odpowiedz
  • 11
Sam nie wierzę, zawsze argumentowalem to nauką ale przecież nauka tez nie powiedziała nic że Boga nie ma. A co jeśli jesteśmy na zbyt małym stopniu zaawansowania żeby móc go widzieć? I Może jestem hipokrytą ale cieszę się że ludzie wierzą w Boga ( mam na myśli katolików) bo ludzie muszą czuć że z góry ktoś patrzy na nich i ocenia. Pewnego razu moja (już ex)różowa spytała mnie czemu, skoro nie wierzę
  • Odpowiedz
Nudzi mi się. Żona śpi, dzieciaki na dworze biegają. A boląca dupa katola zawsze cieszy.

@lakukaracza_: To zamiast "umartwiać się" może znajdź inną panienkę? Boga nie ma, nie ukaże cię za to. Dzieciaki i żona też zrozumieją, że marnowanie życia na jedną żonę to zbrodnia.
  • Odpowiedz
różowa spytała mnie czemu, skoro nie wierzę to nie zabijam ludzi. No ja #!$%@? dobrze, że ona wierzy.


@Barteky: Moim zdaniem więcej szkody niż pożytku z tej religii, przynajmniej w obecnych czasach. Prawo karne imo zastępuje 10 przykazań w miarę dobrze przy dzisiejszej kryminalistyce.
  • Odpowiedz
To zamiast "umartwiać się" może znajdź inną panienkę? Boga nie ma, nie ukaże cię za to. Dzieciaki i żona też zrozumieją, że marnowanie życia na jedną żonę to zbrodnia.


@marc1027: Widzisz i tu piszesz z sensem. Niestety jest jeszcze coś takiego jak RiGCz, do tego boga nie trzeba a wystarczy rozwinięty mózg.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: To ciekawe co kolega uważa za zaistnienie w historii świata. Jeżeli w tymże zaistnieniu coś nie zgadza się z filozofią chrześcijaństwa to co to jest konkretnie? Bo jeżeli zaistnienie to np. seks bez zobowiązań i narkotyki to co naszej cywilizacji daje takie zaistnienie. Kolega zupełnie blednie podchodzi do tej sprawy. Z perspektywy osoby niewierzącej społeczeństwo kierujące się zasadami i będące lepiej zorganizowane osiągnie więcej dla rozwoju cywilizacji ludzkiej ergo spowoduje
  • Odpowiedz
. Marnowanie jedynego życia na walenie pacierzy i umęcznie się j


@lakukaracza_: wiara dokładnie na tym polega XDDDD

nie mów człoiekowi jak ma życ/z kim spać/jak wygladac etc. NO CHYBA ZE KATOLIK TO MOZNA XDDD
  • Odpowiedz