Wpis z mikrobloga

należy wyeliminować wierzących i będzie git... jak w Czechach.


@lakukaracza_: Już za skomentowanie wspaniałych teorii Axelio dostałem ostrzeżenie z powodu obrażania, więc tu się ograniczę tylko do xD.

A odnośnie przepychania prawa, to wystarczy przyłożyć się do wzrostu świadomości w społeczeństwie, a to nie jest robota na miesiąc/dwa, tylko na całe generacje (vide myślenie rodem z PRL obecne wśród starszych pokoleń).

Nie musi to od razu oznaczać eliminacji wiary zwłaszcza, że
Sam nie wierzę, zawsze argumentowalem to nauką ale przecież nauka tez nie powiedziała nic że Boga nie ma. A co jeśli jesteśmy na zbyt małym stopniu zaawansowania żeby móc go widzieć? I Może jestem hipokrytą ale cieszę się że ludzie wierzą w Boga ( mam na myśli katolików) bo ludzie muszą czuć że z góry ktoś patrzy na nich i ocenia. Pewnego razu moja (już ex)różowa spytała mnie czemu, skoro nie wierzę
Nudzi mi się. Żona śpi, dzieciaki na dworze biegają. A boląca dupa katola zawsze cieszy.

@lakukaracza_: To zamiast "umartwiać się" może znajdź inną panienkę? Boga nie ma, nie ukaże cię za to. Dzieciaki i żona też zrozumieją, że marnowanie życia na jedną żonę to zbrodnia.
@lakukaracza_: To ciekawe co kolega uważa za zaistnienie w historii świata. Jeżeli w tymże zaistnieniu coś nie zgadza się z filozofią chrześcijaństwa to co to jest konkretnie? Bo jeżeli zaistnienie to np. seks bez zobowiązań i narkotyki to co naszej cywilizacji daje takie zaistnienie. Kolega zupełnie blednie podchodzi do tej sprawy. Z perspektywy osoby niewierzącej społeczeństwo kierujące się zasadami i będące lepiej zorganizowane osiągnie więcej dla rozwoju cywilizacji ludzkiej ergo spowoduje
. Marnowanie jedynego życia na walenie pacierzy i umęcznie się j


@lakukaracza_: wiara dokładnie na tym polega XDDDD

nie mów człoiekowi jak ma życ/z kim spać/jak wygladac etc. NO CHYBA ZE KATOLIK TO MOZNA XDDD