Wpis z mikrobloga

@lakukaracza_: Nie ma nicości ( ͡ ͜ʖ ͡) to się nazywa czarny ekran
( ͡° ͜ʖ ͡°)- Tak jak w wszechświecie też nie ma nicości jest tylko próżnia
Ale w próżni też coś jest ( )
Dlatego to jest zbyt ciekawe żeby jakakolwiek teoria była prawdziwa najlepiej będzie jeśli ludzie będą wierzyć
@lakukaracza_: Uwielbiam jak jedna i druga strona próbują #!$%@?ć się w butach ze swoją racją do czyjegoś życia. Takie coś potrafią robić tylko polacy. Najlepsze jest to, że dziwicie się później, że jesteście uważani za bandę kretynów w każdym kraju w jakim się pojawicie.
@lakukaracza_: Aż sprawdziłem co to ta brzytwa Ockhama. Moją uwagę zwrócił cytat "Nie wolno przyjąć niczego bez uzasadnienia, że ono jest, musi ono być oczywiste albo znane na mocy doświadczenia, albo zapewnione przez autorytet Pisma Świętego"
Nie wiem co tam w biblii piszą na temat życia pośmiertnego, no ale Ockham chyba był chrześcijaninem.
Nie chcę tu nic podważać, bo sam wierzę w nicość po śmierci, ale jest to warte uwagi.
A
@lakukaracza_: prawda taka że wierzący cię mają w dupie i widzą ewidentną prowokację z twojej strony chociażbyś nie wiem jakie techniki manipulowania zastosował to śmierdzi na odległość próbą manipulacji, tak że możesz się dalej nakręcać jak ci zdrowia nie brak
Marnowanie jedynego życia na walenie pacierzy i umęcznie się jest zbrodnią względem wszechświata, który dał nam tę krótką chwilkę by zaistnieć.


@lakukaracza_: Taką samą "zbrodnią" jest "marnowanie jedynego życia" na ciągłe wpisy w stylu #gimboateizm. No chyba, że właśnie w ten sposób próbujesz "zaistnieć". xD
@lakukaracza_: No niestety muszę napisać, skoro jesteś taki pewny wszystkiego, a jesteś tylko kupą mięsa, która tak na prawdę jak wszyscy, nie wie po co istnieje świat, i dlaczego skoro już istnieje, trzeba go opuścić, nie powinieneś mieć prawa głosu przyjdzie twój czas, to się dowiesz, czy Bóg istnieje czy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet ta męska prostytutka Jaruzelski, który jako zadeklarowany komunista nie wierzył w