Wpis z mikrobloga

@ReFree: nie sprowadzaj dyskusji do absurdu, nigdzie nie mówiłem, że na zachodzie jest idealnie. Nie zmienia to jednak faktu, że #!$%@? na polskich ulicach jest zatrważający, jeśli tego nie dostrzegasz, to bardzo mi przykro.
Polskie poczucie estetyki w pigułce.


@demagog: Chyba raczej Polskie #!$%@? w pigułce. Skoro to takie Polskie poczucie estetyki to skąd się wzięło w Norwegii?

Nie wiem od końca dlaczego stado przyjęło sobie taki synonim, "polski" = "gorszy/zły/#!$%@?". Ciekawe czy w innych krajach lemingi tak samo sobie urągają.
@Elaviart: A to trzeba być lemingiem żeby urągać na syf? Nie wiem jak ty, ja brudu nie cierpię. Na całym świecie znajdą się miejsca brzydkie to wiadomo, ważna jest skala. Warto mieć lepsze wzorce niz buda z żarciem gdzieś na #!$%@? w Norwegii. Zobacz jak wygląda Oslo a jak Warszawa albo Łódź, toż to przepaść.

Nie zakłamujcie rzeczywistości, w Polsce panuje rekamoza i druciarstwo, jeśli nie będziecie chcieli dostrzec tego na
@demagog: Powiedziałem, że lemingi tak robią, nie zasugerowałem że jedno wynika z drugiego. I jaki nagle brud? Przecież pisałeś o estetyce. Co istotne, Polska w żadnej z obu kwestii nie wypada źle na tle reszty świata, skąd więc takie powiązanie akurat z Polską? Nawet w samej Europie są bardziej zasyfione kraje, np. Ukraina, Czechy czy Słowacja.

Zobacz jak wygląda Oslo a jak Warszawa albo Łódź, toż to przepaść.

Dlaczego porównujesz akurat