Wpis z mikrobloga

@R039: po takiej dawce szczypioru, będzie tworzył atmosferę cebuli wokół siebie do powrotu z pracy ... żodnyj innej z takim wygarem z ryja nie wyhaczy ! eee po prostu z głodu tak p------ę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@R039 no i slicznie, ja to nawet po buly co rano zaczelam biegac zanim niebieski wstanie, zeby byly swieze. Na razie docenia ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@R039: ja to czasami myślę, że się frajeruje albo mam turbo w pupie, bo tu jajecznica i zachwyty. Ogólnie szanuje, nie żeby nie ;D rano siłownia, wracam jak niebieski jeszcze śpi, ogarniam sniadanie dla dwojga jakieś kanapeczki, d------i, jajka po benedyktynsku, 4-5 dni w tygodniu, bo czasami wychodze wcześniej. Potem do robotki, wracam o 16-17, ogarniam po drodze zakupki czasami chodzimy razem, kolacja, albo kolacjo obiad, ogarniam chate, hobby, swoje
  • Odpowiedz
  • 2
@zapalsobiekota o kurde a ja taka nieprzygotowana, zaraz po nogach bedzie. Juz sie umowila. na tytanowe protezy, dobrze ze chociaz torby COMBAT nie potrzebuje to oszczedze ( )
  • Odpowiedz
@R039: facet Cię nie pochwalił i trzeba na mirko napisać? Co w tym nadzwyczajnego, że ktoś komuś w związku zrobi śniadanie. Cud na prawdę. W jakich Wy związkach jesteście, że to dla Was wyczyn jak wejście na K2?
Ps. młoda jesteś, do 30 roku życia jeszcze wiele związków przed Tobą ;)
  • Odpowiedz