Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #silownia #pokazforme

no to lekki update po kilku miesiacach redukcji, dokladniej mowiac zaczalem 27 grudnia 2017- choc raczej prawidlowe okreslenie to rekompozycja bo wagowo i silowo stoje ciagle na podobnym poziomie. w szczycie masy 96 kg po nabiciu woda, od okolo poltora miesiaca stabilnie okolice 88 kg i ciagla poprawa proporcji i dociecia. jak widac, pozowac to #!$%@? umiem, lapy i tak mam niesymetryczne a jeszcze zle je ustawilem do zdjecia ( ͡° ͜ʖ ͡°) do docelowego dociecia jeszcze kilka kg, okolo 50~ dni, potem powolne podbijanie kcal i lean bulk.

odpowiadajac na powtarzajace sie, niekiedy bardzo durne pytania:

173 cm,
fikolki codziennie 5 serii 20 powtorzen,
dlaczego plecy w lustrze - bo przyzwyczajenie i swiatlo,
staz ponad 4 lata, z czego pierwsze poltora zmarnowane przez lichego trenera,
trening x6 w tygodniu, zmodyfikowany pod wlasne potrzeby split,
silowo bez rewelacji, priorytet to sylwetka - MC 210, siad 200, front 152,5, klatka 140, 100% RAW, jedynie paski do MC, ohp 95 z pasem w ramach kontroli stabilizacji core. zainteresowanych wynikami silowymi zapraszam na insta -> https://www.instagram.com/karorcn/
Karoleer - #mikrokoksy #silownia #pokazforme

no to lekki update po kilku miesiacac...

źródło: comment_2cFwxO5gtIvrYXVOffpYBnYHMf4gAgdS.jpg

Pobierz
  • 85
@Karoleer: pięknie, szczególnie nogi :-D tak z ciekawości miałeś jakaś kontuzje czy coś lewej ręki?? Pytam bo sam po wypadku miałem rozwalone rotatory, rozerwany biceps plus pare innych rzeczy i tez mam prawy biceps dużo bardziej płaski niż lewy.
@ChoNoTu w najblizszym czasie nie, mysle ze jesli w ogole to najwczesniej za okolo 3-4 lata. jakoes efekty juz sa, ale do pelnego zadowolenia jeszcze wiele roboty.

@ethics a co, nie zapisales do fapfolderu ostatnio? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) pomyslimy, choc to byl raczej jednorazowy trolling

@karczochh nic mi o takim wypadku nie
@johnmorra a, no niestety ciezarow brakuje i na zmiany sie nie zapowiada wiec radze sobie jak moge. nie mam za duzego wyboru, biorac pod uwage ze trenuje po nocach - jedyne silownie 24/7 to cityfit i mcfit a tam hantle koncza sie na 50 kg co tez nie robi mi wiekszej roznicy. jednoczesnie nie maja tak dobrze zabezpieczonej podlogi (tu sa 3 warstwy gabki na glebie) i maja strasznie #!$%@? laweczki. z
@Karoleer: jak w tym memie, zamiast lasek, to grono samców pod tematem i zdjęciami :-)

Podziwiam, przy tym wzroście, że cokolwiek chciało Ci się zmieniać :)

Inna sprawa, że gdy niema punktu odniesienia, to nie widać żeś mały, tylko byk jak byk. :)
@Karoleer:

MC 210

front 152,5


A myślałem, że we wszystkim jesteś silniejszy ode mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Widać, że łydka siedzi, oby tak dalej (òóˇ)
@shdw wyniki silowe stoja od prawie roku przez kontuzje - dopiero niedawno rozwiazalem problem i na masie bede nad tym pracowal. potencjal jest spory bo widze to juz na redukcji takze ten

NIE PRZYZWYCZAJAJ SIE ( )
@Karoleer: do frontu dorzuciłem już 9kg w przeciągu 4 tygodni (145 => 154), a dopiero jestem w połowie cyklu treningowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
U mnie waga od 6 tygodni na 0, a siła idzie jak złoto.