Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #silownia #pokazforme

no to lekki update po kilku miesiacach redukcji, dokladniej mowiac zaczalem 27 grudnia 2017- choc raczej prawidlowe okreslenie to rekompozycja bo wagowo i silowo stoje ciagle na podobnym poziomie. w szczycie masy 96 kg po nabiciu woda, od okolo poltora miesiaca stabilnie okolice 88 kg i ciagla poprawa proporcji i dociecia. jak widac, pozowac to #!$%@? umiem, lapy i tak mam niesymetryczne a jeszcze zle je ustawilem do zdjecia ( ͡° ͜ʖ ͡°) do docelowego dociecia jeszcze kilka kg, okolo 50~ dni, potem powolne podbijanie kcal i lean bulk.

odpowiadajac na powtarzajace sie, niekiedy bardzo durne pytania:

173 cm,
fikolki codziennie 5 serii 20 powtorzen,
dlaczego plecy w lustrze - bo przyzwyczajenie i swiatlo,
staz ponad 4 lata, z czego pierwsze poltora zmarnowane przez lichego trenera,
trening x6 w tygodniu, zmodyfikowany pod wlasne potrzeby split,
silowo bez rewelacji, priorytet to sylwetka - MC 210, siad 200, front 152,5, klatka 140, 100% RAW, jedynie paski do MC, ohp 95 z pasem w ramach kontroli stabilizacji core. zainteresowanych wynikami silowymi zapraszam na insta -> https://www.instagram.com/karorcn/
Pobierz Karoleer - #mikrokoksy #silownia #pokazforme

no to lekki update po kilku miesiacac...
źródło: comment_2cFwxO5gtIvrYXVOffpYBnYHMf4gAgdS.jpg
  • 85
@Koryntiusz mam spory potencjal silowy przez swoja budowe - mocne nogi i core, dosc dlugie lapki i niezla mobilnosc. nie ma tu wiekszej dysproporcji, aczkolwiek jestem w stanie dosc szybko dorzucic nawet 50 kg w martwym i ok. 20-25 w siadzie. martwy to zdecydowanie moj faworyt jesli chodzi o silowe, jesli tylko dociagne sztange do kolan to nie ma szans zeby nie poszlo ( ͡° ʖ̯ ͡°) w
@AppleDash ale od Ciebie wręcz bije próba wmówienia sobie, że umięśnione ciało jest brzydkie ( ͡º ͜ʖ͡º). Najpierw piszesz, że obrzydliwe, później, że Amishia może śnić tylko o takim, a na końcu gdy powiedziała, że to jej facet to znowu, że obrzydliwe xD. Jak się nie interesujesz tym sportem, a samozaparcia na poprawę sylwetki Ci nie starczy, to może #!$%@? z pod tego tagu zamiast pisać wysrywy
@czup: nie zapomnij jeszcze, że to wygląda jak kalectwo i obrzydliwie i nienaturalnie.

może #!$%@? z pod tego tagu zamiast pisać wysrywy w stylu "obrzydliwe


jak takie coś wskakuje w gorące to będę komentował i nic ci do tego
sprawna umięśniona sylwetka


@Amishia: xD to jest przerost formy nad treścią, umięśniony może być ale to wygląda obrzydliwie, nienaturalnie jak kalectwo. Ale tobie się nie przetłumaczy to przestań do mnie pisać.