Wpis z mikrobloga

TLDR - Dzisiaj robię bohatyra

Przez jakiś miesiąc byłem aktywny na tagu #przegryw. Próbowałem coś tam wytłumaczyć wykopkowym przegrywom ale niestety muszę już odpuścić.

Próbowałem wytłumaczyć że mając 175cm można mieć normalne życie bo przecież mam wielu znajomych którzy mają tyle i mają normalne życie, dziewczyny, znajomych itd. Sam mam mniej wzrostu niż średnia krajowa i dobrze sobie radzę, na panienki nie narzekałem nigdy.
Jeżeli ktoś nie ma znajomych to wystarczy popatrzeć na ulice i pełno jest ludzi którzy mają np. 175cm i chodzą za rękę z ładnymi różowymi.

To samo tyczy się zakoli, łysiny, wagi, pieniędzy itd. KAŻDY kto ma trochę znajomych zna dziesiątki takich przykładów ludzi którzy są szczęśliwi z wadami które według wykopkowych przegrywów skreślają człowieka, ale oczywiście wykopkowi zaklinacze rzeczywistości powiedzą że to nieprawda.

Prawda jest prosta i oczywista. Jeżeli ktoś pisze taki badziew jak 99% wpisów tutaj to jest to tylko i wyłącznie jego wina że siedzi w przegrywie. Wejść w przegryw można z wielu powodów i społeczeństwo się do tego przyczynia ale tkwić w nim będąc dorosłym mężczyzną można tylko z własnego powodu.

Chciałem trochę tu popisać żeby zrobić osobisty eksperyment społeczny który po części się udał, ale spadam stąd bo czytanie tego powoduje mocny ból głowy. Po lekturze tagu coraz częściej łapię się na ocenianiu ludzi na ulicy i w towarzystwie co jest chore. Niedawno załatwiałem coś w urzędzie i gość który mnie obsługiwał był brzydki, młody, grubawy, niski i miał mega zakola które próbował ukryć, praktycznie łysy. Złapałem się na tym że zacząłem się zastanawiać czy to nie aby jakiś przegryw z wykopu i zrobiło mi się smutno z jego powodu że tak musi cierpieć, ale zauważyłem obrączke na palcu więc uff, pomyślałem jeszcze że może bogaty ale w sumie w urzędzie to chyba kokosów nie ma. Tak czy inaczej nie chce tego gówna mieć w głowie więc już nie będę się tu udzielać.

Tag #przegryw to gorszy rak niż patostreamy i anime. Młodzi ludzie to czytają i wbijają sobie to do głowy że nic nie osiągną bo wszystko jest już zaprogramowane, bo różowe decydują o tym kto dostanie seks a kto nie (sic!) i tym podobne bzdury.

Ci najlepsi z tagu przegryw są albo chorzy psychicznie, albo mają inne zaburzenia które należy leczyć albo naprawde weszli w tryb zakłamania level 1000. Twierdzą właśnie że np.

- zaproszenie laski na kawe / do kina to ujma na honorze, pajacowanie i hańba (a zaproszenie kumpli na browar już nie, fuck logic)
- laski decydują którzy ludzie NIE ZASŁUGUJĄ na seks przez całe swoje życie
- jak ktoś ma 175cm to jest gównem
- jak ktoś ma zakola to jest śmieciem
- jak ktoś nie ruchał przed 20 rokiem życia to powinien się zabić
- MI SIE SEKS NALEŻY, CZEMU INNE PAJACE MAJĄ SEKS A JA NIE
- różowe, normiki, społeczeństwo się na mnie uwzięli
- nienawidze kobiet, muszę zdobyć kobietę
- słuchałem rad normików i nie udało się (a słuchali gówno rad krypto-przegrywów udających normików lub troli typu pobiegaj, siłka, tinder, kurs tańca, podrywaj na ulicy itd które każdy normalny człowiek odrzuciłby)
- seks powinien być zapewniony przez państwo, robimy rewolucje, seks socjalny, beta uprising, REEEEEEE
- laska musi być dziewicą bo inaczej jest nic nie warta. facet co nie ruchał pięciu lasek przed 20 rokiem życia jest nic nie wart

Jedyne fajne zajęcie na tagu przegryw to zgłaszanie wpisów i ludzi do bana, polecam każdemu, z 20 wpisów dziennie udało mi się zgłaszać głównie za nieodpowiednie treści albo nienawiść, cieszę się że to robiłem bo przynajmniej mniej gówna w internecie zostanie. Zgłaszajcie ten shit, niech sobie siedzą na 4chanach a nie na cywilizowanej społeczności.

Do poniższych chłopców (bo mężczyznami trudno nazwać) chcę powiedzieć po raz ostatni, macie inteligencję emocjonalną dziecka 10 letniego. Tkwicie w przegrywie i w tej frustracji z własnej winy i tylko z własnej. Większość z was to osobowości narcystyczne, egoiści, egocentrycy masturbujący się tym że zobaczą grubą leniwą babe na youtubie i mogą ją obsmarować na wykopie. Powtarzam. Wyjść z waszej sytuacji jest tak niesamowicie łatwo że to jest absurdalnie śmieszne że wolicie Z WŁASNEJ WOLI tkwić w tym zakłamaniu odrzucając każde logiczne rozumowanie. Jedyny powód dla którego się oszukujecie jest taki że będąc przegrywami i obwiniając normiki, kobiety i inne okoliczności możecie wyzbyć się odpowiedzialności. Przyjmując odpowiedzialność musielibyście zacząć coś z tym robić a to jest trudniejsze niż siedzenie na dupie. Jesteście żałośni i przynosicie wstyd rodzajowi ludzkiemu oraz swoim przodkom. Dzieci mają więcej rigczu. Waszym problemem nie jest to że nie macie laski - wasz problem jest w waszych głowach a to że nie macie laski jest tego konsekwencją. Żal mi was ale nie mam już czasu. Mam nadzieję że nie będziecie się rozmnażać i że nie zwiążecie się z żadną foczką bo na 100% zniszczylibyście jej życie gdyby się w porę nie połapała z kim ma do czynienia.

@PaddyS @stolec_alfa @NiePosram @nornictwo @wyjde_z_przegrywu @Przegrywstulejarz @Piasqun @GreckiTrubadur @LajfIsBjutiful (tutaj mogę się mylić) @przegraIem_zycie @Pan_Wiechu @adzioq @SlonecznikowyXX @wyjzprz2 (chyba) @mati1990 @Jestem_spokojny @Veritas_liberabit_vos @Almost_a_wizard @KarPaKo @Blaskun @Asterling @PiwniczakPL @stranger13 @RiverStyx @Zniwiarz-Ponury @sfOwl @stulejman_themagnificent @RobieZdrowaKupke @KZ_89 @Rewolucjonista_przegrywu

Wielu uber-przegrywów pominąłem bo nie pamiętam nazw ale to jest wiadomość do wszystkich. Pozdrawiam


Na otarcie łez załączam piosenkę która częściowo dobrze opisuje wasz stan - dorosłe dzieci, też lubie sobie posłuchać bo świetny kawałek ale potem idę #!$%@?ć żeby mimo wszystko coś osiągać w życiu oraz w każdym dniu jak większość normalnych ludzi.

Pozdrawiam

#przegryw #stulejacontent #tfwnogf #rozwojosobistyznormikami #oswiadczenie #zalesie #wykop #gorzkiezale #bekazpodludzi #rakcontent
B.....n - TLDR - Dzisiaj robię bohatyra

Przez jakiś miesiąc byłem aktywny na tagu ...
  • 134
No i spoczko, jednego który wszystko sprowadza do dowodów anegdotycznych i strawmanów ze wzrostem i zakolami mniej. Podczas tego twojego "eksperymentu" gówno zrozumiałeś najwidoczniej.

Wyjść z waszej sytuacji jest tak niesamowicie łatwo że to jest absurdalnie śmieszne że wolicie Z WŁASNEJ WOLI tkwić w tym zakłamaniu


No #!$%@? łatwizna, wystarczy WZIĄĆ odpowiedzialność i wszystko się ułoży. Tak se powtarzaj XD

Narazie dzbanie, miło było.
z tych którzy twierdzą, że zaburzenia depresyjne nie istnieją


@Almost_a_wizard: przecież pisałem o tym że większość z was ma różne zaburzenia które powinno się leczyć ale na pewno nie poprzez obwinianie całego świata na wykopie.
Większość ludzi tutaj też twierdzi że ma depresję nie mając najmniejszego pojęcia czym naprawdę jest depresja i nie będąc zdiagnozowanym, ci zdiagnozowani natomiast jak @GreckiTrubadur który nie pamiętam co tam ma zdiagnozowane uważają że leczenie jest