#latwogang to że ani Orlen ani CD projekt się nie dorzucił to trochę słabo
- 16
Słyszeliście co Karolak powiedział po tym jak pewien bank wpłacił kasę?
"Już to jest przeczytane na wizji"
XDD
#latwogang
"Już to jest przeczytane na wizji"
XDD
#latwogang
- 21
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
#mecz nie wiem co gorsze, wypięcie dupska przez Duńczyków w końcówce eliminacji czy wypięcie dupska przez Rumunów i jeszcze strata gola z San Marino XD
- 38
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
#mecz Grabara w tej masce będzie grał już do końca życia? Jak Cech w kasku?
- 0
będzie gdzieś można obejrzeć powtórkę całego konkursu?
#skoki
#skoki
- 34
Ehh wystarczylo mu dac strzelic na 2:5, każdy by to miał w p-----e i by bronil dalej. A tak to wraca na lawke #mecz
MatikHere via Wykop
- 0
@krzysiek944: wraca na ławkę, bo tam jest jego miejsce
- 0
#skoki
Zawsze się zastanawiałem, czy dla tych skoczków egzotycznych typu turki Włosi i reszta z ogona stawki to jest ich jedyne zajęcie i źródło dochodu, czy traktują to jako hobby a zajmują się czymś innym. ile i czy w ogóle na tym zarabiają
Zawsze się zastanawiałem, czy dla tych skoczków egzotycznych typu turki Włosi i reszta z ogona stawki to jest ich jedyne zajęcie i źródło dochodu, czy traktują to jako hobby a zajmują się czymś innym. ile i czy w ogóle na tym zarabiają
- 0
Szczęsny w Barcelonie, jestem w szoku. Plus taki, że będzie kolejny Polak w La Lidze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
#mecz
- 0
Eksperci są zgodni.
#mecz
#mecz
źródło: temp_file8757171372130630747
Pobierz- 128
Jakie macie nietypowe hobby/pasje? Moja to zbieranie banknotów z ciągiem cyfr "2137"
#2137 #numizmatyka
#2137 #numizmatyka
źródło: temp_file5132207622228339328
Pobierz- 1
Czemu Marciniak dał jeszcze 6 minut więcej do doliczonego czasu? Miało być doliczonych 9 minut a grali chyba prawie 15.
#mecz #pilkanozna #realmadryt #ligamistrzow
#mecz #pilkanozna #realmadryt #ligamistrzow
MatikHere via Wykop
- 1
@Kielek96:
źródło: 1000003745
Pobierz- 104
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
#mecz
Kurna bo mnie nie było.
Czy to już jest ta chwila gdzie się zastanawiamy na którym miejscu z grupy mistrzostw wyjdziemy, czy jutro dopiero?
Kurna bo mnie nie było.
Czy to już jest ta chwila gdzie się zastanawiamy na którym miejscu z grupy mistrzostw wyjdziemy, czy jutro dopiero?
- 0
#skoki są szanse że konkurs się odbedzie?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@MatikHere: raszei.stream
Osiągnięcia
Rocznica
od 28.01.2026Rocznica Gadżeciarz
od 17.10.2017Gadżeciarz Mikroblogger
od 06.07.2017Mikroblogger











https://kick.com/delordione
#konfitura