Wpis z mikrobloga

Panna 9/10 poznana na #tinder z która byłem dziś umówimy na bzykanie oznajmiła, ze ostatnio dała dupy jakiemuś mokabe w klubie. Zaciągnął ja do kibla, później jeszcze wziął do hotelu i jeszcze raz przeleciał. Powiedziałem od razu ze zbrzydła mi totalnie i tego typu panny dla mnie są najgoszego sortu i niech szuka innego rozrywki na dziś wieczor. Tłumaczyła, ze nie mogła się oprzeć bo tak na nią patrzył i świetnie pachniał. Życzyłem miłego wieczoru i się rozlaczylem. Teraz wydzwania jak #!$%@? i pisze tego typu sms. Typowa #p0lka #logikarozowychpaskow tak, tak wiem nie #!$%@? tylko ruchaj. Sami bzykajcie se panny z HIV od mokabe.
BROKOLINI92 - Panna 9/10 poznana na #tinder z która byłem dziś umówimy na bzykanie oz...

źródło: comment_hUctFoUW18IVmr3sQuSnVmIrwTiFBWOf.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
jakie wymagania? Typ się obraził, bo dorosła kobieta zdecydowała się zaspokoić swoje potrzeby z ciemnoskórym facetem xD jeden przypadkowy gość i wielka afera xD


@ODDITY: Powalona czy co? Musiało Cię chyba spotkać coś podobnego skoro tak krytycznie do tego podchodzisz.
Po pierwsze, dziewczyna zachowała się jak typowa karyna, pragnąca być na okładce, chwaląc się tym ile, kiedy się bzykała. Nie ważne z kim, nie ważne czy to byłby karzeł, murzyn, skośnooki,
  • Odpowiedz
@ODDITY: Czekaj czekaj, na jakim ty świecie na opak żyjesz, gdzie dorosłe i dojrzałe kobiety dają dupy dopiero co napotkanemu facetowi, a "gówniary" się takich rzeczy wystrzegają? Nie pokręciło ci się coś? xD
  • Odpowiedz
jakie wymagania? Typ się obraził, bo dorosła kobieta zdecydowała się zaspokoić swoje potrzeby z ciemnoskórym facetem xD jeden przypadkowy gość i wielka afera xD


@ODDITY: Nie mam nawet pytań...mam nadzieję, że masz tatuaż i od razu wiadomo z kim ma się do czynienia...
  • Odpowiedz
1. Seks bez zobowiązań z wykopkiem taki dobry i w porządeczku.

2. Seks bez zobowiązań z mokabe taki zły i nie w porządeczku.


@Olivia: Ogólnie ścierka to ścierka, wam różowym w dupach coś się #!$%@?ło - myślicie, że im więcej tym lepiej, ato tylko wasze marne na chwilę podniesione ego...i tak każdy normalny gardzi czymś takim... to już #!$%@? lepsze,efekt taki sam a rzucić kilka groszy wiedząc, że regularnie robi badania,
  • Odpowiedz
normalnego faceta to nie obchodzi, bo nawet o to nie pyta. Jeśli ktoś o to pyta to albo prawik, albo stulej.


@ODDITY: HAHHAHA to chyba chodzisz do gimnazjum albo żeś Karyna jakich mało nawet :) Normalny facet to próbuje wyczaić...i od razu Cię szufladkuje czy karyna czy nie, #!$%@? dziewczyno gdzie Ty żyjesz i z kim się zadajesz:) "Przebieg" i opinia to główny temat męskich plotek. Biedne duże dziecko :)
  • Odpowiedz
A na ki, uj wy wszyscy odpowiadacie ODDITY (nie wolam nie bede plugawil klawiatury) jak to troll+?

Wdajecie sie w dyskusje bez sensu, przesledzcie wpisy i komentarze, szkoda zdrowia i czasu.
  • Odpowiedz
@1519868: Chyba właśnie nie, tylko trzeba mieć jakąś inteligencję i dojrzałość a nie być dresem z IQ70 co weźmie wszystko co się napatoczy. Brak Ci wyobraźni najwidoczniej.
  • Odpowiedz
Nadal lepiej być dresem z 70iq niż stulejem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@1519868: Nie no zdaję sobię sprawę, że twój "target" pewnie nie za wiele odbiega od Twoich możliwości, ja celuję trochę wyżej i nie narzekam :) Zresztą o czym ja mówię...z jakimś nikim z internetu co pewnie jak się którakolwiek do niego uśmiechnie to już jest zakochany :)
  • Odpowiedz
@1519868: kiśnij, całe życie to będziesz robił :) Czaję, że jest wielu takich ludzi, którym niewiele potrzeba do życia, byle jaka baba "po przejściach", jakaś byle mikroklitka w bloku, jakaś gówno praca, gówno samochód itd...no i żyją jakoś :)
  • Odpowiedz
@1519868: No widzisz, taka między nami różnica, że mi nie chodzi o samo "mięso" używając głupiego porównania, ale o to jak jest przyrządzone i podane - Tobie wystarczy pewnie rzucić na ziemię...pewnie dlatego ja mając 31 lat nie muszę już pracować do końca życia jeśli tylko nie będę chciał a Ty jak robak będziesz #!$%@? za marchewką wątpliwej jakości na kiju :)
  • Odpowiedz
Hahaha, tak myślałem, że 30 letni prawiczek xD


@1519868: nie no widzę, że głąb jesteś po prostu...nie rzucam się na byle kogo, interesuje mnie też osobowość a nie pijana karyna bez mózgu i godności...no debil no...
  • Odpowiedz