Wpis z mikrobloga

Panna 9/10 poznana na #tinder z która byłem dziś umówimy na bzykanie oznajmiła, ze ostatnio dała dupy jakiemuś mokabe w klubie. Zaciągnął ja do kibla, później jeszcze wziął do hotelu i jeszcze raz przeleciał. Powiedziałem od razu ze zbrzydła mi totalnie i tego typu panny dla mnie są najgoszego sortu i niech szuka innego rozrywki na dziś wieczor. Tłumaczyła, ze nie mogła się oprzeć bo tak na nią patrzył i świetnie pachniał. Życzyłem miłego wieczoru i się rozlaczylem. Teraz wydzwania jak #!$%@? i pisze tego typu sms. Typowa #p0lka #logikarozowychpaskow tak, tak wiem nie #!$%@? tylko ruchaj. Sami bzykajcie se panny z HIV od mokabe.
Pobierz BROKOLINI92 - Panna 9/10 poznana na #tinder z która byłem dziś umówimy na bzykanie oz...
źródło: comment_hUctFoUW18IVmr3sQuSnVmIrwTiFBWOf.jpg
  • 72
Typ się obraził, bo dorosła kobieta zdecydowała się zaspokoić swoje potrzeby z ciemnoskórym facetem xD


@ODDITY: #!$%@? dla mnie potrzeby to zjeść, gdy jest się głodnym, napić gdy jest się spragnionym i wysrać się, kiedy chce się srać. Według Ciebie potrzebą jest dać obcemu, kompletnie nieznanemu mężczyźnie dupy w klubie (już #!$%@? nawet pomijam fakt, że czarnemu, mimo że STATYSTYCZNIE częściej to właśnie czarni są nosicielami HIV).

XDDDDDD