Wpis z mikrobloga

@mlody_czyzyk23: Na weselu znajomych jedna dziewczyna miała jakieś trampki czy inne tenisówki. Może komuś to przeszkadzało, nie wiem, ale wyglądało na to, że dobrze się bawiła (sporo czasu na parkiecie). Mi osobiście by to nie przeszkadzało.
Ps. a jak ktoś się będzie czepiać to powiedz, że nie chcesz przyćmić panny młodej :D
@mlody_czyzyk23 Moim zdaniem nawet się nie próbuj porywać na jakiś obcas kiedy masz problem z kolanami, wierz mi, wiem coś o tym. Ewentualnie możesz przemyśleć baletki, ale moim zdaniem trampki jak najbardziej spoko. Żeby wyglądały bardziej wyjściowo możesz włożyć wstążkę zamiast sznurowadeł ()
@mlody_czyzyk23: Ogólnie to sama nie wiem co myśleć o komentarzach typu "załóż to co Ci się podoba i nie przejmuj się opinią innych" - w końcu przyszłaś się tutaj zapytać o opinię, więc Ci zależy na tym co ludzie sobie pomyślą na weselu (i uważam że jest co całkiem normalne). Sama nie bardzo lubię szpilek czy obcasów i zakładam je może raz na rok, wolę moje airmaxy, tenisówki albo baleriny, a