Wpis z mikrobloga

@Bellie bylem kiedyys na ślubie gdzie panna młoda wystąpiła w białych. glanach pomalowanych ręcznie w niebieskkie kwiatki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) i to noe zadnaa hippiska a bizneswoman :-)
@mlody_czyzyk23: Ładna gównoburza, idź w trampkach! Oglądasz taki ślub w "amerykańskim filmie", ludzie w koszuli z krótkim rękawem i spodniach czasami szortach, na luzie, ale elegancko. U nas musisz jako facet założyć pantofle, spodnie, koszula z długim i zapięta pod szyje, krawat, marynarka. W lipcu przy plus 33. Najlepszy letni garnitur z wełny i tak nic nie da pocisz się jak świnia. Powinno ubierać się schludnie i wygodnie, ja mentalnie plusuje
@woynar: no cóż sukienka faktycznie biedna, ale po dodaniu jakiejś biżuterii i fryzury byłoby ok. Takie sandałki też można zakupić ;-) Chociaż ja osobiście nie znoszę zakrytych palców, ale to już osobiste preferencje - tak czy siak oba przypadki będą wyglądać lepiej niż trampki.
@mlody_czyzyk23 Mój chłopak na ostatnie wesele chciał założyć do garnituru biale, wysokie i zabudowane adidasy. Przekonywał mnie że to będzie super modnie wyglądało. Dla mnie to mega wiocha, na szczęście udało mi się go przekonać żeby założył normalne pantofle :)
@Bl0ndyna jak ma uraz kolana to i tak nie będzie tańczyć więc albo zgrywa cwaniaka bo całe życie w glanach i nagle trzeba przeznaczyć trochę kasy z komiksów na nowe laczki, albo jest kaleką

#!$%@? ślub to nie jest wyjście do biedry po kwadrat kustosza z promocji.

Kisnę z imbecyli co na własnym ślubie jak dresy spod bloku w airmaksach przed ołtarz...#!$%@? niech was pochowają w slipach cottonworlda bo co tam nieboszczykowi