Wpis z mikrobloga

@mlody_czyzyk23 Jest milion rodzajów eleganckich butów. Nie tylko te baletki nieszczęsne co często widzę śmierdzące na gołe nogi i tego typu historie. Co do trampek.. ja myślę że jak człowiek chce być elegancki to nie ma zmiłuj. Idąc tym tropem ktoś mógłby przyjść na ślub w dżinach bo wygodnie. " Łohoho jaki fajny zdystansowany, wyluzowany ziomuś" tu nie pomoże. Albo jesteśmy dorośli i umuemy się ubrać albo jesteśmy jak dzieci, które biegają
@mlody_czyzyk23: przed weselami zawsze jest wielka spina w co się ubrać, po czym jesteś już na imprezie i okazuje się, że wszyscy mają w dupie to jak wyglądasz i jest kilkanaście lasek w czarnych kieckach, garniturach, nieoficjalnych zestawach itp. Gdyby to był angielski ślub szlachecki to pewnie nie wypadałoby śmigać w trampkach, ale w Polsce na weselach dresscode praktycznie nie istnieje. Poza tym jeśli dobrze dobierzesz górę to nikt nawet nie
@mlody_czyzyk23: lol. Tramposzki to żadna wiocha. Ale rozumiem czemu tak dużo osób pisze że jednak tak. Jeśli chcesz się tym osobom podobać to ewidentnie musisz założyć coś w czym będziesz wyglądać tak elegancko jak ciotka Stefka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mlody_czyzyk23 oczywiscie, ze możesz. Załóż zwykłe, niskie trampki, czasami są takie wyglądające jak botki. Miej wywalone, proszę Cię, tym bardziej ze masz problemy z kręgosłupem. Połowa lasek i tak zmieni buty jak tylko się skończą zdjęcia pod kościołem, a poza tym i tak wszyscy będą patrzeć na pannę młodą i mieć wywalone jakie buty założyli inni.
@mlody_czyzyk23 oczywiscie, że możesz! Na moim weselu kuzynka mojej żony miała trampki i wyglądała super. Ma świetne zdjęcie z kościoła. Nikt nie miał problemów - nawet babcia, która jest bardzo staromodna i restykcyjna :)
@Kamyczek91 No wyobraź sobie, że to ich święto, impreza i wszystko jest robione pod nich. Mogą chcieć różne rzeczy zamiast kwiatów i musisz się dostosować. Mogą wymagać konkretnego stroju, bo np. mają wesele w pięknym dworku za który zapłacili kupę kasy albo są luzakami i biorą ślub cywilny w trampkach i narzucają luz. (Byłam na ślubie, gdzie panna młoda prosiła o założenie sukienek w pastelowych kolorach). Nie wiem ja ty, ale ja
No wyobraź sobie, że to ich święto, impreza i wszystko jest robione pod nich. Mogą chcieć różne rzeczy zamiast kwiatów i musisz się dostosować. Mogą wymagać konkretnego stroju, bo np. mają wesele w pięknym dworku za który zapłacili kupę kasy albo są luzakami i biorą ślub cywilny w trampkach i narzucają luz. (Byłam na ślubie, gdzie panna młoda prosiła o założenie sukienek w pastelowych kolorach). Nie wiem ja ty, ale ja z
@Kamyczek91 Jeśli wymagają czegoś i to piszą no to wiadomo, ale przecież są różne wesela i nie musi być o tym wzmianki, żeby średnio inteligentny i kulturalny człowiek wiedział jak ma się ubrać. Jeśli jadę na wesele polsko-brytyjskie, gdzie wszyscy panowie będą w smokingach i będzie kolacja przy fortepianie to przecież nie założę trampek. Jeśli to impreza atencyjnej siostry ciotecznej, która od roku codziennie planuje ślub i wszystkie szczegóły i znam jej