Wpis z mikrobloga

Oho, mamy nowy podatek z rana!

Słucham obrońców rządu xDDD

- To tylko 10gr na litrze nie wiem o co chodzi...
- W końcu rząd wspiera naukę, odbudujemy naszą potęgę elektrycznymi samochodami!
- Bardzo dobrze, dbają o środowisko
- Skończy się w końcu jeżdżenie bez celu i popisywanie samochodami
- Na zachodzie jeżdżą na rowerach i jest dobrze
- Więcej ruchu to więcej zdrowia
- Przecież można jeździć komunikacją miejską!
- Ja nie mam samochodu ani motocykla więc co mnie to obchodzi
- Człowiek kiedyś nie miał takich luksusów i dawał radę...
- PiS wie co robi, będą budować drogi i autostrady
- Tyle się mówi o smogu, więc rząd z nim walczy. Przecież to oczywiste...
- Ja na wakacje jeżdżę pociągiem i wszystkim polecam
- 500zł - 10gr to dalej zostaje 499 zł i 90gr ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#dobrazmiana #pis #zakazhandlu #cebuladeals #motocykle #motoryzacja #pieniadze #biznes #paliwo #polityka #polska
hufosterex - Oho, mamy nowy podatek z rana!

Słucham obrońców rządu xDDD

- To ty...

źródło: comment_cuKWNiyR9em4f0hEEK7MG4mnFNPl73eN.jpg

Pobierz
  • 64
@hufosterex: Tak na koniec, nie powinno być Ci miło skoro nie rozumiesz co mówię - a mówię o podwyżce o 10 gr. No ale przecież trzeba jebnąć hiperbolę, że jakby podnieśli o 10 zł a nie gr, jakby ci ruchali rodzinę, jakby zabijali małe kotki itp itd... ja #!$%@?... tacy ludzie tu siedzą a potem się dziwią, że w kraju jest tak a nie inaczej. Jeżeli nie potrafisz odpowiedzieć na to
rozumiem niezadowolenie z podwyżki... ale ja #!$%@?, ludzie srają żarem jakby każdy miał bugatti palące 30l na 100 km. A w rzeczywistości jeżdżą 15 letnim szrotem na gaz.


@Ksionc-Tomasz: Hmm...wybacz, ale chyba nie do końca rozumiesz przyczynę hiperboli. To właśnie takie myślenie (cytat powyżej) powoduje, że polskie społeczeństwo daje się...pieścić... bo oni tego nie czują, to tylko 10zł rocznie. Co to za podatek.

Nie widzą dalej niż swoje podwórko, nie myślą
@11mariom: Czy LPG też? max 48 l mi się mieści. Przy pojemności silnika 998 troszkę da się przejechać. Cena z wczoraj 1.99 zeta/l. A idzie jak czołg. Nie wiem dlaczego wcześniej nie jeżdziłem na gazie. Lata zmarnowane na dieslu.( ͡° ʖ̯ ͡°)
jeśli uważasz że to lewica, to udowodnij


@JanuszKek: To patrz teraz:
- rozbuchanie socjalu (500+)
- podniesienie płacy minimalnej
- wprowadzenie zakazu handlu w niedzielę
- zakaz hodowli zwierząt futerkowych na futra
- typowo lewicowa płodność do tworzenia podatków, opłat lub też ich podnoszenia

A teraz program partii Razem:

i.....s - > jeśli uważasz że to lewica, to udowodnij

@JanuszKek: To patrz teraz:
...

źródło: comment_Na3TKo1ayILx4azTIPXIDvSS12soE8EW.jpg

Pobierz
@Ksionc-Tomasz: Ale zauważ, że jak podniesiesz cenę paliwa o 10gr, to wzrośnie cena transportu. Jak wzrośnie cena transportu, to dostawy do sklepów będą więcej kosztować. Jak dostawy będą więcej kosztować, to sklep musi za nie zapłacić więcej, ale właściciel chce dalej mieć zysk. Co więc zrobi? Podniesie cenę produktów. Innymi słowy podniesienie ceny paliwa o 10gr za litr pośrednio podniesie cenę chleba, szynki, wody, cukierków, czegokolwiek co jest transportowane, a transportowane
@hufosterex: Są przeciwni przyjęciu imigrantów. Nic więcej Polakom nie potrzeba do szczęścia. Będą uginać garba i złorzeczyć, ale tak długo jak będą karmieni propagandą o Zachodzie upadającym pod naporem islamistów, tak długo będą głosować na PIS. Bo przecież Polska to oblężona twierdza normalności otoczona jednocześnie homopropagandą i terroryzmem islamskim.