Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Logika normickich dziewczyn mnie zadziwia. Zaczela sie gadka o #zwiazki i laska sie dziwi, ze mam 25lvl i jestem prawiczkiem. Dla mnie dziwne jest to ze ona majac 20 lat byla juz w 2ch dlugich zwiazkach zamiast sie uczyc do matury.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Logika normickich dziewczyn mnie za...
źródło: comment_U0lEyZdFG9zbRhFTS6Bwdg9fcGhzJ9v4.jpg
  • 189
po prostu chce byc szczery. Zapytala o moje zwiazki to jej powiedzialem. Nie bede gral maczo ktorym nie jestem. Poza tym od razu zweryfikowalem czy jest wartosciowa dziewczyna czy zwykla Karyna. Mimo wszystko nadal chce sie ze mna spotkac


@AnonimoweMirkoWyznania: Postaw się na jej miejscu. Czy chciałbyś być z osobą, która:
- ciągle narzeka, że inni są lepsi,
- jest bardzo niepewna siebie, a ma już dwadzieścia kilka lat.

Zdanie też
@AnonimoweMirkoWyznania Problem nie polega na tym, że jesteś prawiczkiem. Tylko na tym, że robisz z siebie ofiarę i się uzalasz nad sobą. I co z tego jeśli to prawda. Postaraj się zmienić myślenie o samym sobie i podejście. - Wyjdzie vi to na dobre nie tylko w relacjach. I więcej humoru. Jesli jesteś w stanie swój przegrywa przedstawić z humorem i dystansem to nie będzie tak razić.
@AnonimoweMirkoWyznania: ech, typowy Mariusz. Wszystkie baby są złe i wymagające! Jak się zaprezentowałeś? Luźna rozmowa, a Ty piszesz:
- kobiety mają łatwo (czyli od razu grasz biednego, skarżącego się chłopca)
- nie wiem o czym miałbym rozmawiać (czyli jestem nudny albo dupa wołowa ze mnie, bo nie umiem się przywitać chociaż)
- na moje miejsce jest 10 przystojniaków (no zajebista samoocena, loszki to lubią)
- odrzucania bolą (czyli albo nie umiesz