Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Logika normickich dziewczyn mnie zadziwia. Zaczela sie gadka o #zwiazki i laska sie dziwi, ze mam 25lvl i jestem prawiczkiem. Dla mnie dziwne jest to ze ona majac 20 lat byla juz w 2ch dlugich zwiazkach zamiast sie uczyc do matury.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Logika normickich dziewczyn mnie za...

źródło: comment_U0lEyZdFG9zbRhFTS6Bwdg9fcGhzJ9v4.jpg

Pobierz
  • 189
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Miło z Twojej strony, że chcesz być szczery, ale i z nią (szczerością) powinieneś postępować z pewnym umiarem. Nie twierdzę, że powinieneś udawać alfę, ale mniej skupiać się w rozmowie z tą dziewczyną na tym jak Ci źle ze sobą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 97
@AnonimoweMirkoWyznania: fake it till you make it ¯(ツ)/¯ spoko że jesteś szczery, ale przykladowo - możesz powiedzieć o samochodzie, że jest #!$%@? w drobny mak, a możesz też powiedzieć, że jest to zestaw "zrób to sam". Niby to samo, ale druga wersja trochę bardziej zabawna, lżejsza do strawienia.

"Raczej nieśmiały" w ogóle mnie rozwaliło - nie jesteś pewny tego, czy jesteś niepewny wobec innych osób xD i te
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: przecież nikt ci nie każe pisać, że ruchałeś pół liceum i wszystkie młode koleżanki twojej mamy. Po prostu znajdź sobie do rozmowy inny temat, niż użalanie się nad sobą. Jeśli ona dalej chce się z tobą spotkać, to chyba naprawdę cię polubiła; ale jak tak dalej pójdzie, to prędzej czy później ucieknie.
  • Odpowiedz