Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Logika normickich dziewczyn mnie zadziwia. Zaczela sie gadka o #zwiazki i laska sie dziwi, ze mam 25lvl i jestem prawiczkiem. Dla mnie dziwne jest to ze ona majac 20 lat byla juz w 2ch dlugich zwiazkach zamiast sie uczyc do matury.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Logika normickich dziewczyn mnie za...

źródło: comment_U0lEyZdFG9zbRhFTS6Bwdg9fcGhzJ9v4.jpg

Pobierz
  • 189
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kw401

Jeśli tego typu problemy wynikają z wczesnego dzieciństwa, to wychodzi na to, że jedyną metodą na naprawienie tego jest podróż w czasie - coś z gatunku science fiction, z przewagą fiction. Bo niby jak inaczej? Wyjść do ludzi i zacząć biegać? Podejmować kolejne, bezskuteczne próby zainteresowania sobą płci przeciwnej w nadziei, że tym razem się uda? Skoro nie udało się 2137 razy, to znaczy, że coś jest nie tak i
  • Odpowiedz
Dobra, dalej nie odpowiadam, bo to śmierdzi b8em na kilometr.


@push3k-pro: to nie bait - mnóstwo osób myśli w ten sam sposób. Po prostu nie pojmują tego i zawsze mnie to zastanawia dlaczego tak trudno im to zrozumieć.
  • Odpowiedz
Dobra, dalej nie odpowiadam, bo to śmierdzi b8em na kilometr.


@push3k-pro: to nie bait - mnóstwo osób myśli w ten sam sposób. Po prostu nie pojmują tego i zawsze mnie to zastanawia dlaczego tak trudno im to zrozumieć.
  • Odpowiedz
to nie bait - mnóstwo osób myśli w ten sam sposób. Po prostu nie pojmują tego i zawsze mnie to zastanawia dlaczego tak trudno im to zrozumieć.

@rotaderp: Trzeba by w takim razie spytać czy fobie czy metody wiązania butów też są wrodzone.
  • Odpowiedz
Trzeba by w takim razie spytać czy fobie czy metody wiązania butów też są wrodzone.


@push3k-pro: wlasnie zastanawiam się co wpływa, że niektórzy są w jakimś sensie ślepi na poziomie empatii i czy odpowiednia edukacja by cos zmieniła w ich postrzeganiu takich problemów jakie ma OP.
Czy to chęć wyżycia się na kimś kto ma gorzej i leczenie swoich kompleksów lub jakieś zachowania "stadne" wpływają na ich osąd i to
  • Odpowiedz
@savanna: a skąd wiesz jakie ja mam wymagania? ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiem, skąd się wzięło to myślenie, że wszystkie kobiety chcą wysokich, pewnych siebie, bogatych i przystojnych facetów, ale część społeczeństwa nie może go definiować. A na ziemi jest masa kobiet, które mają inne priorytety, jeśli chodzi o wybór partnera życiowego. Wystarczy, że się rozejrzę, zaczynając od siebie samej - mój mąż ma tylko 176
  • Odpowiedz