Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Logika normickich dziewczyn mnie zadziwia. Zaczela sie gadka o #zwiazki i laska sie dziwi, ze mam 25lvl i jestem prawiczkiem. Dla mnie dziwne jest to ze ona majac 20 lat byla juz w 2ch dlugich zwiazkach zamiast sie uczyc do matury.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Logika normickich dziewczyn mnie za...

źródło: comment_U0lEyZdFG9zbRhFTS6Bwdg9fcGhzJ9v4.jpg

Pobierz
  • 189
  • Odpowiedz
@savanna:
Właśnie jest to bardzo bliski przykład, bo zakładam, że OP zapieprza podobnie w kwestiach randkowo-związkowych jak przeciętna dziewczyna (czyli prawie wcale), a on nie ma powodzenia u dziewczyn, a dziewczyny mają powodzenie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: chocby Cie zywcem ze skory obdzierano to nie wolno Ci sie przyznac do nieruchania @majkkali: flirt to czynnosc niegodna. Niebieski pajacuje a rozowa robi uhuhuhu jak jakas malpa jak sie jej sposoba @iEarth: brzydka ma na tinderze pelno na atencji, wiecej niz ladny niebieski. Za to brzydki niebieski jesy do konca zycia sam
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: @Albania95: niezbadane są wyroki nieba, może zadziała? :D jeśli wszystko inne zawiodło, to czemu nie?( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: ogólnie miałem kilka takich akcji w życiu, że kompletnie nie kryłem się z rzeczami, które teoretycznie powinny mi w czymś przeszkodzić i o dziwo wynikało z tego wiele ciekawych sytuacji. xd w sumie fajne podejście, świadczące przewrotnie o pogodzeniu się ze swoimi
  • Odpowiedz
@iEarth: Brzydka zawsze znajdzie wielu chętnych, a brzydki nie.
Znam dwie ekstremalnie brzydkie dziewczyny (takie, że nawet ja bym nie brał, więc serio brzydkie XD) i obie były w przynajmniej jednym związku. Na liczbę adoratorów też chyba nigdy nie narzekały, a jedna to nawet całkiem normalnego gościa sfriendzonowała i wrzucała zdjęcia na insta z prezentami od niego.

No łatwiej macie i tyle.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@InspektorDupa: aaa, w sensie że na litość brać? :DDD jeden mój milf napisał mi, że się zmieniłem przez ostatnie 2 miesiące. Wtedy byłem taki nieśmiały a teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie bede, za duzo sie o tym naczytalem zeby popelniac takie bledy


@AnonimoweMirkoWyznania: i tu tkwi Twoj problem, za duzo czytasz i przygotowujesz sie do zycia, za malo zyjesz.

Tylko mi zaraz nie wmow, ze latwo mowic, ze nagle sie staniesz rozrywkowym wyrywaczem, bo wcale mi nie chodzi o az taki przeskok.
  • Odpowiedz