Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Logika normickich dziewczyn mnie zadziwia. Zaczela sie gadka o #zwiazki i laska sie dziwi, ze mam 25lvl i jestem prawiczkiem. Dla mnie dziwne jest to ze ona majac 20 lat byla juz w 2ch dlugich zwiazkach zamiast sie uczyc do matury.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Logika normickich dziewczyn mnie za...

źródło: comment_U0lEyZdFG9zbRhFTS6Bwdg9fcGhzJ9v4.jpg

Pobierz
  • 189
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BogataPrzyjaciółka: Widzę, że jesteś takim samym beznadziejnym przypadkiem jak ja. Z tym, że ja się zmieniłem.

Zmień podejście, serio.
Po 1. nie przyznawaj się do prawictwa *
Po 2. nie mów, że nie masz powodzenia u kobiet. Kobiety lubią popularnych facetów (zobacz sobie ile kobiet się kocha w niektórych nawet brzydkich gwiazdach rocka czy showbiznesu). Wymyśl sobie jakąś historyjkę, że miałeś kogoś w liceum, ale Cię mocno zraniła i od wtedy nikogo fajnego nie poznałeś albo coś w tym stylu.
Po 3. jeśli dużo zarabiasz to to pokaż. Ja już gdy miałem 21 lat to zarabiałem ponad 5000zł, a teraz (25 lat) zarabiam ponad 10k. Nie pokazywałem tego. ubrania miałem tanie, auto przeciętne, brak zegarka. Kobiety zwracają uwagę na takie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zmęczyłam się od samego czytania tej rozmowy. Było jej jeszcze napisać, że baby to lecą tylko na alfy i generalnie to wszystkie to k---y pazerne na hajs.
Bycie szczerym a jęczenie na cały świat to dwie różne sprawy. Nie kłam, tylko zmień nastawienie. ;-)
A dziewczynie trzeba przyznać, że jest cierpliwa. Ewentualnie się jeszcze nie poznała na redpillowcach.
  • Odpowiedz
@HumbugPL: a co w tym trudnego? I nie, nie jestem dziewczyną do której stoi ogonek facetów, więc nie wypowiadam się z tej pozycji. Zwykła rozmowa, nie podrywanie, zamiast użalania się nad sobą i robienia z siebie ofiary losu. Tak trudno byłoby napisać chociażby "na imprezach wolę rozmawiać ze swoimi znajomymi, rzadko zagaduję dziewczyny". Dokładnie to samo, ale bez jojczenia.
  • Odpowiedz
@iEarth: Gościu stwierdził tylko fakty:
"Kobiety mają łatwo" - True
"Same są zagadywane" - Prawda
"Faceci mają gorzej" - też prawda

Ostatnio koleżanka mi powiedziała, że ona ma gorzej w pracy, bo do ważnych zadań są wybierani mężczyźni. I że ona jako kobieta nie będzie mogła do wyższych stanowisk dojść.
Też jej powinienem odpowiedzieć "użalasz się nad sobą, wcale nie masz gorzej, sama z siebie robisz przegrywa" i takie tam?
  • Odpowiedz
@trevoz: ale widzisz różnicę między "kurła, nigdy nie awansuję mimo, że zapieprzam równo" a "jestem taki biedny, kobiety są złe a ja samotny"? Nie bronię tej twojej znajomej, ale to jednak nie jest bliski przykład. Raczej jakby dziewczyna sama szukała frajerów-żigolaków a potem skarżyła się, że faceci są do bani, bo wszyscy ją wykorzystują a ona taka biedna.
  • Odpowiedz