Wpis z mikrobloga

@paluch_85: hehe, miesiąc temu zadawałem bardzo podobne pytanie. Jestem na świeżo po raporcie od #autotesto
bo zastanawiałem się między mechanikiem a nimi. No i też dzięki raportowi od nich, biorę upatrzone auto. Początkowo też miałem wątpliwości, ale tak dokładnego i rzetelnego raportu jaki od nich dostałem, nie zrobi Ci żaden zwykły mechanik.
@paluch_85: raport kosztował mnie dokładnie 529 zł, bo wziąłem tą opcję full wypas. I dzięki temu raport był bardzo szczegółowy. Ocena zewnętrzna auta, pomiary lakieru. Sprawdzane szyby, światła, opony i silnik. Stan wyposażenia wewnętrznego auta (czy działają) np: czujniki, światła, podgrzewane fotele, klimatyzacja, kierownica wielofunkcyjna, tapicerka itd. Sprawdzenie podwozia. Raport z jazdy próbnej. A na koniec ogólna ocena auta, ewentualny koszt napraw czy wymiany różnych części w aucie. Dostajesz też opinię,
@pupawolowa: raport ok, faktycznie bardzo szczegółowy i dokładny. Niestety z autem nie wszystko było tak pięknie jak to opowiadał sprzedawca, dlatego nie zdecydowałem się na kupno. Tym bardziej się cieszę, że skorzystałem z tego raportu, bo nieźle bym się wku*wił jakbym kupił to auto i dopiero po czasie wyszłoby, że to szrot.
A opcję brałem tą najdroższą, ze wszystkim. Póki co dalej się rozglądam za autem, ale póki co nie mam