Wpis z mikrobloga

Wygląda na to że nadchodzą długo wyczekiwane #igrzyskaatencjuszek
Jednak czy się odbędą, zależy już tylko od was i waszego odzewu na ten wpis.

W ostatnim czasie kilka osób dopytywało o możliwość przeprowadzenia nowej edycji Igrzysk #!$%@?. Od razu chcę zaznaczyć, że igrzyska #!$%@? w tym roku, ani również w następnym, z pewnością się nie odbędą. Mam jednak jeszcze dwa asy w rękawie, a jednym z nich jest własnie "paraolimpiada #!$%@? dla różowychpasków"
W zamyśle najbardziej znane i wyróżniające się mirabelki będą konkurować między sobą o tytuł największej atencjuszki mikrobloga. Standardowo: podział na grupy, drabinka finałowa, śmieszkowe opisy i głosowania które wyłonią wygranych.

Oto lista uczestniczek:
"Pewna trzynastka."
1. @Hannahalla
2. @IspitOnYourGrave
3. @Turqi
4. @laVey
5. @kwasnydeszcz
6. @atoic
7. @anetha
8. @fsfdjf
9. @dorotka-wu
10. @turboskarpetka
11. @PyraPrzeznaczenia
12. @prthvi
13. @NocnaFuria
14.?*
15.?*
16.?*

*Trzy ostatnie uczestniczki zostaną wyłonione drogą eliminacji.

@chonakawe
@TurtleHerd
@hyperballad
@gfgfgfa
@idzpanstont
@LadyMartini

_________________________________________________________________

Pół roku temu stwierdziłem, że nie podejmę się organizacji tego przedsięwzięcia. Jest ono dość ryzykowne i może się szybko skończyć. Dodatkowo tworzenie opisów atencjuszek jest większym wyzwaniem niżeli opisanie stulejarzy i spierdoxów.
Jednak z małą pomocą przyjmuję wyzwanie. Po raz drugi moim zastępcą zostaje @PiccoloColo, dodatkowo pomagać nam będzie również @yourgrandma.

Jest to pierwszy wpis informacyjny, jeśli odzew będzie znikomy lub negatywny, może okazać się że dalszych wpisów, jak i samych igrzysk nie będzie.

Prosiłbym @Moderacja o skontaktowanie się ze mną na PW. Musimy omówić pewne kwestie organizacyjne.

##!$%@? ##!$%@?
Pobierz
źródło: comment_I7V8BjaMOYqtejESZQ1ESns6dNMr78eS.jpg
  • 170
@Dowisetrepla nie wiem kompletnie co robi @dorotka-wu w zestawieniu. Jej jedyne gorące były o jej hobby - myśliwstwie i o pomocy biednej rodzinie.
Z zasady powinny tu być dziewczyny piszące komentarze pod męską publikę, robiące ciągle pokażmorde/pokazdupe/pokazstupki lub piszące wciąż o tym że są grube, brzydkie i nudne w oczekiwaniu, że jakiś białorycerz zagada. Zgłaszam @brzydolka czy inna szpetna.
@anetaha też była dobra, ale jej brak :-(