Wpis z mikrobloga

Wygląda na to że nadchodzą długo wyczekiwane #igrzyskaatencjuszek
Jednak czy się odbędą, zależy już tylko od was i waszego odzewu na ten wpis.

W ostatnim czasie kilka osób dopytywało o możliwość przeprowadzenia nowej edycji Igrzysk #!$%@?. Od razu chcę zaznaczyć, że igrzyska #!$%@? w tym roku, ani również w następnym, z pewnością się nie odbędą. Mam jednak jeszcze dwa asy w rękawie, a jednym z nich jest własnie "paraolimpiada #!$%@? dla różowychpasków"
W zamyśle najbardziej znane i wyróżniające się mirabelki będą konkurować między sobą o tytuł największej atencjuszki mikrobloga. Standardowo: podział na grupy, drabinka finałowa, śmieszkowe opisy i głosowania które wyłonią wygranych.

Oto lista uczestniczek:
"Pewna trzynastka."
1. @Hannahalla
2. @IspitOnYourGrave
3. @Turqi
4. @laVey
5. @kwasnydeszcz
6. @atoic
7. @anetha
8. @fsfdjf
9. @dorotka-wu
10. @turboskarpetka
11. @PyraPrzeznaczenia
12. @prthvi
13. @NocnaFuria
14.?*
15.?*
16.?*

*Trzy ostatnie uczestniczki zostaną wyłonione drogą eliminacji.

@chonakawe
@TurtleHerd
@hyperballad
@gfgfgfa
@idzpanstont
@LadyMartini

_________________________________________________________________

Pół roku temu stwierdziłem, że nie podejmę się organizacji tego przedsięwzięcia. Jest ono dość ryzykowne i może się szybko skończyć. Dodatkowo tworzenie opisów atencjuszek jest większym wyzwaniem niżeli opisanie stulejarzy i spierdoxów.
Jednak z małą pomocą przyjmuję wyzwanie. Po raz drugi moim zastępcą zostaje @PiccoloColo, dodatkowo pomagać nam będzie również @yourgrandma.

Jest to pierwszy wpis informacyjny, jeśli odzew będzie znikomy lub negatywny, może okazać się że dalszych wpisów, jak i samych igrzysk nie będzie.

Prosiłbym @Moderacja o skontaktowanie się ze mną na PW. Musimy omówić pewne kwestie organizacyjne.

##!$%@? ##!$%@?
O.....6 - Wygląda na to że nadchodzą długo wyczekiwane #igrzyskaatencjuszek
Jednak c...

źródło: comment_I7V8BjaMOYqtejESZQ1ESns6dNMr78eS.jpg

Pobierz
  • 170
  • Odpowiedz
@ORMO-26: ajspit i turki w tych igrzyskach to trochę tak jak te dawne pamiątkowe zdjęcia rodzinne ze zmarłymi. Wygraną od razu możemy ogłosić hanahahallah bo nie ma konkurencji dla niej, tym bardziej gdy lejdimarcini nie będzie brała udziału
  • Odpowiedz