Wpis z mikrobloga

Cywilizowany kraj, kiedy w niedzielę wstaje w dobrym humorze, mam ochotę na dobrą jajecznicę i nie mogę iść kupić #!$%@? jajek, bo nie zaplanowałem tego posiłku tydzień wcześniej. Nie mam ochoty iść do kościoła, chce po tygodniu stresującej pracy spędzić czas tak jak chce - jeżeli będę miał potrzebę kupić sobie nowe buty to chce moc to zrobić, nie rozumiem co ma do tego sekta katolicka.

))¯_(ツ)_/¯

#zakazhandlu
  • 243
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To nie chodzi o żadne zakupy wcześniej. Czy wy tego nie rozumieie LEMINGI KOCHANE że można #!$%@?ć i tysiąc zakazów a każdy będzie piętrzył patologie i krętactwo. Większe sklepy przemianują na dworce, powstanie szara strefa z alkoholem i fajkami. W moim rodzinnym mieście 17 tys ludzi już od dawna prawie nie ma małych sklepów na całych osiedlach. Teraz chłopaki z bloku socjalnego będą miały eldorado z pogananiem browarów i innych rzeczy jak
  • Odpowiedz
@trappedkite: Zawsze możesz wyjechać to bardziej cywilizowanych krajów takich jak np. Niemcy czy Hiszpania, tam również pocałujesz klamkę sklepów w niedzielę. No tak zapomniałem ale u nas to przecież ciemnogród....
  • Odpowiedz
@Spaniard: jestem łakoma, to prawda ale nie gruba... przynajmniej dotąd nie byłam bo moglam robic codzienne małe zakupy a teraz w stresie więcej kupię i wiecej zjem (,) na pewno utyję!
  • Odpowiedz
@Pan_wons: nie nie dostaje. Nawet powiek ci więcej, stoimy po tej samej stronie. Dla mnie ta ustawa to bubel, a zakazy to głupota. Jednak sposób płaczu i argumentacji wykopków po prostu mnie śmieszy. Dosłownie kwik taplajacych się świnek w błocie, tak się tu większość zachowuje "a bo sklepy zamkno"
  • Odpowiedz
@trappedkite: no czekejże, ale odczep się od tej Francji, tam kulturalni beżowi inżynierowie i bez twoich 3 groszy mogą usmażyć sobie jajeczniczkę, pod warunkiem, że najpierw włamią się do sklepu po jajka. Bo w niedzielę niestety nie mogą kulturalnie wejść przez zamknięte drzwi żeby ukraść.
  • Odpowiedz
chce po tygodniu stresującej pracy spędzić czas tak jak chce


@trappedkite: No właśnie... z żoną też bym chciał spędzić czas tak jak chce. I Marcin czy Michał też by chcieli. Dlaczego dzisiaj nie pracujesz? Ja nie jestem zwolennikiem zakazu handlu w niedziele. W piździe mam ten zakaz.
Jesteś jakims peowskim wysłannikiem? #!$%@? żabki i osiedlaki są otwarte. Wiem bo korzystalem. Wiec skończ się nad sobą użalać...

  • Odpowiedz
serio? nie wiesz o czym piszesz


@skoroszyt: Ale o co chodzi? Przecież we Francji jest zakaz handlu w niedzielę, nie wiem, po co się jej czepiasz? To ich sprawa, kiedy chcą handlować, a kiedy nie. Nie ingeruj w politykę handlową niezależnego państwa.
  • Odpowiedz
@trappedkite: Ty chcesz spędzić czas jak chcesz ale inni już nie mogą? Dlaczego? Bo jesteś lepszy? Bo katolicy to podludzie? Sekta? Lodówki nie potrafisz obsłużyć? Załóż sobie Żabkę i sprzedaj sobie te jajka.
  • Odpowiedz
  • 1
Ojej, ale się zleciało Was ( ͡º ͜ʖ͡º)

Cóż, to że ja spędzam niedzielę poza pracą to mój wybór. Szukałem takiej pracy, zebym w niedzielę pracować nie musiał - ale zdarzało mi się tak dorabiać. Teraz mój kochany kraj mi to po części uniemożliwia, tak samo jak tysiącom innych ludzi.
Mówicie mi żebym zmienił kraj - a ja Wam radzę zmienić pracę, bo strasznie smutne jest to,
  • Odpowiedz