Wpis z mikrobloga

Cywilizowany kraj, kiedy w niedzielę wstaje w dobrym humorze, mam ochotę na dobrą jajecznicę i nie mogę iść kupić #!$%@? jajek, bo nie zaplanowałem tego posiłku tydzień wcześniej. Nie mam ochoty iść do kościoła, chce po tygodniu stresującej pracy spędzić czas tak jak chce - jeżeli będę miał potrzebę kupić sobie nowe buty to chce moc to zrobić, nie rozumiem co ma do tego sekta katolicka.

))¯_(ツ)_/¯

#zakazhandlu
  • 243
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"Cywilizowany kraj, kiedy w niedzielę wstaje w dobrym humorze"....
Powiedz to tym wszystkim, którzy nie mogli sobie spać tak jak Ty, tylko siedzieli od 7 na kasie żebyś Ty mógł łaskawie o 10 kupić sobie jaja, bo nagle ci się zachciało....
  • Odpowiedz
Najorsze jest to, że ja chcę coś kupić w niedzielę a ktoś chce pracować jako sprzedawca i mi to sprzedać ale oboje nie możemy tego robić bo tak #!$%@? stwierdził rząd.. czy to jest normalne?
  • Odpowiedz
@internet3000: O czym Ty rozmawiasz z gościem, dla którego cywilizacja to kupowanie jajek tydzień przed planowanym "spożyciem" :) Brakuje tu jeszcze kartek na cukier i mięso i obowìazkowo pracujące Soboty (dla wszystkich) jak za komuny. Wtedy to by była cywilizacja :)
Ale wtedy Pan "planista" musiałby zap..ać w Soboty - a to już dla niego mało fair "cywilizacja". Bo "fair cywilizacja" jest wtedy kiedy Ty masz wolne a inni są
  • Odpowiedz
wcześniej


@trappedkite: A ja Ci powiem że się cieszę, że wprowadzili to gówno. I będę się cieszyć i patrzeć na każde kolejne ustawy wprowadzane przez tych debili.

Polacy lubią być ruchani, Stonodze trzeba przyznać rację że "nikt was tak nie wyruchał jak zrobi to pis".
A co do samej ustawy, bardzo dobrze, że sklepy wprowadziły robotę w soboty w opór, a od poniedziałku od 00:15 jak ktoś sie godzi i biernie przygląda jak wprowadza się #!$%@? ustawy to widocznie na własnej dupie musi się o tym przekonać nim coś z tym zrobi, a jeśli nie zrobi to znaczy, że mu to odpowiada i można go dalej #!$%@?ć
  • Odpowiedz
@trappedkite: nie ma to nic wspólnego z katolikami. Brak działań niepotrzebnych w niedzielę ma być egzekwowany przez sumienie katolika, a nie przez państwo. To państwowy wymysł socjalistycznego rządu, a nie katolickie widzi mi się.
  • Odpowiedz
@trappedkite: To może nauczy ciebie robić zakupy tak aby mieć pełną lodówkę. Nigdy nie rozumiałem ludzi którzy w domu nie mieli jajek, czy podstawowych rzeczy które się je. Może ich nie stać, nie moja sprawa bo nie zaglądam nikomu w portfel, no ale nie przesadzajmy. Bo tak naprawdę ta niedziela bez handlu to powód dla takich ludzi jak ty by robić 'szał' i pisać jak to im źle i jak
  • Odpowiedz
@trappedkite: Ty i tak jestes lekko poszkodowany, pomysl o ludziach ktorzy z tych 2 niedziel mieli pokazne wplywy do domowego/swojego budzetu a teraz 0,00. Ale niedziela jest przeciez od tego aby truc mozg TVP i KK.
  • Odpowiedz
@trappedkite: Pełno zjebów pod tym wpisem. Wszyscy nagle chcą, żeby #!$%@? pis "uczył ich robić zakupy w sobotę coś tam coś tam". Może ja lubię robić zakupy codziennie? Może #!$%@? lubię wstawać o 6 rano w niedzielę i #!$%@?ć po wszystkich sklepach w mieście i #!$%@? wam do tego
  • Odpowiedz
@trappedkite nie ma calkowitwlego zakazu. Male sklepy oraz wlasciciele francxyz mogli pracowac pod warunkiem ze sami staneli za lada. Wczoraj wiekszosc zabek,freshow itp byla czynna w Warszawie w skroconych godzinach ale jednak. Takze jesli nie miales zadnego sklepu otwartego blisko siebie to byc moze mieszkasz na prowincji.
  • Odpowiedz