Wpis z mikrobloga

Cywilizowany kraj, kiedy w niedzielę wstaje w dobrym humorze, mam ochotę na dobrą jajecznicę i nie mogę iść kupić #!$%@? jajek, bo nie zaplanowałem tego posiłku tydzień wcześniej. Nie mam ochoty iść do kościoła, chce po tygodniu stresującej pracy spędzić czas tak jak chce - jeżeli będę miał potrzebę kupić sobie nowe buty to chce moc to zrobić, nie rozumiem co ma do tego sekta katolicka.

))¯_(ツ)_/¯

#zakazhandlu
  • 243
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@trappedkite: jak nie masz 10 jajek w spiżarni, ketchupu, majonezu, ryżu, kilku kg cukru i woreczka soli, to już wiem że należy jednak do tej bandy idiotów robiących zakupy w niedzielę xD
Od kilkunastu lat, mam regał taki z Juli/leroya za 70zl, na którym mam produkty spożywcze. Nie w kuchni na widoku, tylko w spiżarni. Mieszkasz nie w domu, to wydzielona sobie piłkę na takie produkty. Jak mi podczas jedzenia
  • Odpowiedz
Ta ustawa jest dla kasjerów, nie przeciw kupującym.


@Thou: no i niby z jakiego powodu wyłącznie kasjerzy mają być tą uprzywilejowaną grupą która ma ustawowo wolne w niedzielę?
  • Odpowiedz
@trappedkite 1)mozesz.kupic buty przez Internet.
2)nie musisz planować jajecznicy tydzien wczesniej, wystarczy jeden dzien, swoja droga jesli nie potrafisz liczyć to musi Ci byc ciezko w życiu.
3)nie musisz chodzic do kościoła, ta ustawa nir ma z tym nic wspólnego, zdejmij foliowa czapeczke.
  • Odpowiedz
@trappedkite słyszysz - planuj, PLANUJ KURŁA!! Bo zupełnie obce ludziom jest to, że nagle najdzie kogoś na coś ochota. Wiesz, ostatni raz jajka na bekonie jadłem ze trzy miesiące temu. Ale przeczytałem twój wpis i mam teraz ogromną ochotę. A potem #!$%@?ć cały pojemnik lodów, czego nie robiłem od chyba roku! Albo nagle wpadłem na pomysł żeby zrobić #!$%@? karpatkę. Wczoraj nie chciałem, ciasta robię od święta, ale nagle teraz bym
  • Odpowiedz
  • 17
@Toszeron nie tylko markety są pozamykane dzisiaj - mam znajomego który pracuje w McDonaldzie i dzisiaj też stoi na kasie, więc dlaczego on musi a inni nie? Ustawa jest źle przygotowana, niech praca w niedzielę będzie wyborem każdego - a tutaj Państwo dokonuje kolejnych wyborów za Ciebie. Tobie się to podoba, mi nie :)

@powiedz
Nie chodzę codziennie na zakupy, ale miałem taką możliwość a teraz nie mam i nie
  • Odpowiedz
@trappedkite: spoko, tez jestem za wolnością wyboru i popieram wszystkie argumenty za handlem w niedzielę :) tak mnie tylko naszło na refleksję, niektórzy naprawdę robią zakupy codziennie (myślałam ze może Ty tez). Zupełnie odbiegając od tematu #zakazhandlu jest to trochę marnowanie czasu
  • Odpowiedz
@trappedkite: ustawa nie jest przygotowana pod zamkniecie gastronomii i slusznie, nie rozumiem po co mieszasz rozne rzeczy. Co do mozliwosci jej obejscia, nie da sie wygrac z januszem, ktory zawsze i wszedzie kombinuje jakby tu obejsc prawo. Taki kraj.
  • Odpowiedz