Wpis z mikrobloga

Cywilizowany kraj, kiedy w niedzielę wstaje w dobrym humorze, mam ochotę na dobrą jajecznicę i nie mogę iść kupić #!$%@? jajek, bo nie zaplanowałem tego posiłku tydzień wcześniej. Nie mam ochoty iść do kościoła, chce po tygodniu stresującej pracy spędzić czas tak jak chce - jeżeli będę miał potrzebę kupić sobie nowe buty to chce moc to zrobić, nie rozumiem co ma do tego sekta katolicka.

))¯_(ツ)_/¯

#zakazhandlu
  • 243
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@trappedkite: #!$%@?, też jestem przeciwko zakazowi, ale jak widzę takie posty jak twój, to wstyd się przyznać do stania po tej samej stronie. Co ma piernik do wiatraka? Masz jakąś schizofrenie, że wszędzie widzisz wpływy "katolickiej sekty"? W Niemczech to też katolicka sekta zakazała handlu w niedzielę?
  • Odpowiedz
Ojezu jak się dziś zeźliłem z tego wszystkiego. Poszedłem sobie na rower, bo pogoda cud, w pewnym momencie poczułem pragnienie, więc pomyślałem o jakiejś Żabce, Freshu, Carrefour Express, a tu, kurna, wszystko pozamykane. I weź tu teraz się napij czegoś, co nie jest wodą jak masz ochotę.
  • Odpowiedz
@trappedkite: możesz kupić online, odbierzesz w normalny dzień. To, że ty masz ochotę połazić po galerii nie oznacza, że ludzi którzy tam pracują muszą w ten dzień siedzieć w pracy. Ich rodziny nie mają wolnego w środku tygodnia.
  • Odpowiedz
JA #!$%@? Sklepy zamkniete!!!!!111111 JEDEN DZIEN CZEBA ROBIC jak 90% polakow zakupy w sobote na minimum 3 koszyki i 12 zgrzewek wody BO TO AZ JEDEN DZIEN kruci twarz
  • Odpowiedz
@trappedkite: Problemy pierwszego świata xD Nikt Ci nie broni otworzyć sklepu z jajkami i butami ;)
@dokaduka: O kurde :P 80% zakupionego jedzenia, o Ty... hehehe Z zakupów za 50 zł może i dałbym radę ale za 200-300 zł to już ciężko. Ale przynajmniej ubrań nie musisz kupować w niedziele, w sieciówkach nie ma chyba takich rozmiarów ;)
@zzapal: I jak tu nie trzymać ludzi za
  • Odpowiedz
@trappedkite: a może byś wziął rozpęd i #!$%@?ął łbem w mur. Czepiasz się kościoła a podobne zakazy handlu masz w laickiej / ateistycznej Europie zachodniej. Tu nie chodzi o to żeby więcej ludzi szli do kościoła bo takim zakazem nikogo nie zmusisz do wiary.
  • Odpowiedz
@Spaniard: Pierś z mięsnego jest wykładana ze sternylnego środowiska do lodówki i od tamtej pory zaczyna się psuć. Kurczak mógł zostać zabity nawet miesiąc wcześniej.
  • Odpowiedz
@trappedkite: aha czyli Niemcy to nie jest cywilizowany kraj xD cisne. Na pewno chodziłes w niedziele do spozywczaka po dwa jajka na jajecznicę. Wiesz mozna kupić takie większe opakowania gdzie jest nawet 10 jajek. I nawet w sobotę mozna je kupić. Czad co.
  • Odpowiedz