Wpis z mikrobloga

Cywilizowany kraj, kiedy w niedzielę wstaje w dobrym humorze, mam ochotę na dobrą jajecznicę i nie mogę iść kupić #!$%@? jajek, bo nie zaplanowałem tego posiłku tydzień wcześniej. Nie mam ochoty iść do kościoła, chce po tygodniu stresującej pracy spędzić czas tak jak chce - jeżeli będę miał potrzebę kupić sobie nowe buty to chce moc to zrobić, nie rozumiem co ma do tego sekta katolicka.

))¯_(ツ)_/¯

#zakazhandlu
  • 243
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pan_wons: Słowo honoru, że ani z pisiorami ani z przyczepowcami nie mam nic wspólnego (ani nawet z żadną religią - apostata here) i jeżeli koniecznie chcesz mnie wsadzić w jakąś szufladkę to marne widzę szanse.

Wypowiadam własne zdanie i uważam, że ludziom #!$%@?ło się zyciowe sacrum z profanum a niedziela nie jest od zakupów - i tyle. Człowiek mający IQ większe od małpy jest w stanie ogarnąć zakupy przez pozostałe
  • Odpowiedz
@2shyy: Ale kogo traktujesz jak leminga? Kto niczym lemming ładuje co niedzielę do auta całą rodzinę aby spędzić z nią czas kulturalnie w galerii handlowej? Kiedy zrozumiesz że ICH (galerie i sklepy wielkopowierzchniowe) boli zupełnie co innego. Dlaczego miła muzyczka gra do ucha, zapachy chemiczne wabią podniebienia, na szybach sklepowych przez cały rok masz niekończące się promocje... Nie chodzi o to że jedząc codziennie po jednym bochenku chleba jesz ich
  • Odpowiedz
@raffi74: To czemu chcesz ograniczać moją wolność osobistą do zarabiania pieniędzy w niedzielę. Nie mamy niewolnictwa, praca to nie jest niewolnictwo to jest przywilej. Ludzie pracują po to żeby właśnie móc żyć i odpoczywać. Każdy następny zakaz tworzy patologie. Jak będę chciał to będę chodził do galerii i codziennie, nie twój internes. Idzcie robić sobie inżynierię społeczną gdzie indziej. Nie jeden już próbował. Teraz za to ludzie będą w soboty
  • Odpowiedz
@Wujek_Fester: Wyzywasz człowieka od idioty tylko dlatego że w niedzielę zapragnął zjeść #!$%@?ą jajecznicę? To już człowiek nie może mieć spontanicznej myśli tylko musi planować sobie najdrobniejszy szczegół życia na miesiąc w przód? Nie sądzę żeby @trappedkite umierał dzisiaj z głodu więc i wyzywanie go od idioty głupszego od małp uważam za bezzasadne.
  • Odpowiedz
@trappedkite: a co ma do tego katolicyzm głąbie? i nie tydzień, ale dzień wcześniej. Lodówki nie masz, że musisz #!$%@?ć jajka z tego samego dnia? Dla twojego lenistwa i wygody ktoś ma pracowac w niedzielę, kiedy ty leżysz worem do góry?
  • Odpowiedz
@raffi74: Pozatym twój post jest pięknym potwierdzeniem cytatu " Socjalizm rozwiązuje problemy których nie ma w żadnym innym systemie" Zamiast się bogacić i gonić zachód który przez 80 lat miał kapitalizm a teraz #!$%@? nagromadzone bogactwo to checie być tacy CYWILIZOWANI jak oni, czemu jesteście tacy zakompleksieni? Nie jesteśmy bogatym krajem powinniśmy naśladować te na dorobku jak np Chiny które nas czapkami zakryją bo mają więcej wolności gosporaczej niż my.
  • Odpowiedz
normalny, nieopóźniony umysłowo człowiek, zrobić zakupy w sobotę.


@Seele: Normalny, nieopóźniony człowiek robi zakupy, gdy ma ochotę i czas zrobić zakupy, a nie gdy mu państwo na to pozwoli.
  • Odpowiedz
@trappedkite: nie żebym hejtował - coś w tym jest ale trochę logika i tak z dupy... kto idzie kupować np buty wtedy, kiedy w sklepach jest od #!$%@? ludzi? Takie rzeczy najlepiej robić w poniedziałek ew. w sobotę - RANO.
  • Odpowiedz