Wpis z mikrobloga

Cywilizowany kraj, kiedy w niedzielę wstaje w dobrym humorze, mam ochotę na dobrą jajecznicę i nie mogę iść kupić #!$%@? jajek, bo nie zaplanowałem tego posiłku tydzień wcześniej. Nie mam ochoty iść do kościoła, chce po tygodniu stresującej pracy spędzić czas tak jak chce - jeżeli będę miał potrzebę kupić sobie nowe buty to chce moc to zrobić, nie rozumiem co ma do tego sekta katolicka.

))¯_(ツ)_/¯

#zakazhandlu
  • 243
Nie wiedziałem że w Austrii tez sekta katolicka z polski stanowi rządy bo tam jest od k***a dawna coś takiego wyprowadzone i nikogo dupa nie boli że musi pomyśleć o zakupach na niedziele. Co za ameby umysłowe. Chociaz fakt ja bym tą ustawę napisał delikatnie inaczej ale tak też jest dobrze.
@trappedkite: Ustawa o zakazie handlu z wielu powodów jest zła, a jej skutki negatywne, ale ostatnim wg mnie jest Twoja jajecznica.

Ludzie przy tej okazji ciągle narzekają, że nie zrobią zakupów w niedziele, a to nie jest prawda, bo bardzo dużo sklepów będzie otwarta. Główny problem tej ustawy jest taki, że ludzie pracujący w handlu wcale na niej nie zyskują. Kasjerki w dyskontach będą miały więcej roboty, bo co dziesiąta zostanie
@trappedkite: Argumentacja i post na poziomie typowego opętanego nienawiścią polskiego kanapowego antyklerykałka. Na tej zasadzie każdy mógł być wkur.wiony na sklepy niepracujące 24/7, bo "huurrr durrr pan ma zachciankę na jajecznicę o 3:40 nad ranem, a tu zamknięty market hurrr, czemu sekta katolicka zamykaa". Rozwiązań Twojego problemu jest wiele:
- iść do żaby/lokalnego małego sklepu
- pożyczyć od sąsiadów 2 jajka
- iść do restauracji na śniadanie
- jechać do mamy/babci,
@trappedkite masz otwarty fresh.. tam kupisz. Jestem aktualnie w Hiszpanii. Też nikt nie robi zakupów w Niedziele jest cisza spokój.. nikt nigdzie nie biega.. brak korków. I jakoś żyją... Tak Hiszpania to taki kraj na zachodzie co też obywatela zabierają wolność. XD mam beke z krzyczących bo chyba są przegrywami co nawet nie mają z kim wyjść poza piwnice
chociaż do kościoła pójdą a nie do galerii #!$%@?, niedziela jest dla Pana Boga! Ja pracy innej nie potrzebuje i cieszę się z nowych przepisów jak komuś zabroniono zarabiać to niech zmieni na taka co nie moze pracować w niedziele npmniech cukiernie otworzy albo lotnisko w #!$%@? to mam PiS jest super, w Niemczech też są wolne niedziele


To już wiecie po co PiS to wprowadził - żeby lewaków dupa bolała, to