Wpis z mikrobloga

Mirki,

Mam problem z siłownią Jatomi (tak, to ta co niby upada i się teraz likwiduje). Podpisałem umowę "open" (wszystkie kluby w całej Polsce) w Zodiaku w Warszawie i jest ważna do końca sierpnia. Wszystkie kluby się zamykają albo już się zamknęły. Zapytałem na recepcji co z moją umową a oni że w tym miejscu otwarty będzie jakiś Saturn coś tam i że wszystkie umowy automatycznie tam przechodzą. No i zdenerwowany mówię że chcę wypowiedzieć umowę, bo zmieniły się jej warunki (zamiast 30 klubów w całej Polsce w sieci Saturn będą 3 w Warszawie), a recepcjonistka że okej i że mam do zapłacenia karę w wysokości 40% pozostałych zobowiązań xd

Można tak w ogóle bez żadnego pytania oddać swoich klientów i ich umowy innej firmie (jednocześnie pogarszając warunki świadczenia usługi) i wymagać kontynuowania umowy aż do końca sierpnia?

Wołam i proszę o pomoc:
#purejatomi #jatomi #pure #mirkokoksy #warszawa #silownia i trochę #prawo #oszukujo #januszebiznesu #studentprawa
  • 19
Dzięki panowie! Zlecenie z karty usunięte( ͡º ͜ʖ͡º). W poniedziałek wypowiedzenie zaniosę.

Czy listownie za potwierdzeniem odbioru? Bo mogą nie chcieć postawić parafki w klubie że przyjęli ....
@akado Czytałem, ale na miejscu w klubie odpowiedź że nie, a jak chce rozwiązać to spoko i gotowy druczek i kara 40%...

Widocznie nie byłem pierwszy bo już gotowe blankieciki są
@akado zgadzam się ze wszystkim co napisałeś.jednak wprowadzanie w błąd przez recepcjonistkę jest #!$%@?. Jak nie zna umowy to powinna zapytać albo odesłać gdzieś indziej a nie #!$%@?ć o karze. Przez takich ludzi jestem mega przeczulony i z góry zakładam, że każdy chce mnie #!$%@?ć co jest przynajmniej denerwujące.
@polejpolej: Poleconym za potwierdzeniem odbioru napisałem wypowiedzenie umowy, powodem wypowiedzenia umowy był rażący spadek dostępności i jakości usług świadczonych w pakiecie open (a taki był podpisany). Napisałem że wszelkie dodatkowe opłaty naliczone po dacie odebrania wypowiedzenia zostaną uznane za bezzasadne.

Cisza i spokój, podpisana umowa już dawno w innym miejscu. Chciałem zablokować w T-mobile usługi bankowe możliwość ściągania pieniędzy przez Pura, ale ten bank to materiał na oddzielny wpis xD Koniec