Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, że jak facet jest gruby to najczęściej dusza towarzystwa, wszyscy go lubią, aspekt urodowy nadrabia anegdotami oraz wiedzą na temat piwa i lokalnej sceny fastfoodowej a szczupłe loszki chcą się do niego przytulać bo ciepły i serdeczny jest nie tylko jego charakter ale też ciało.

Natomiast gruba laska to ja #!$%@?- wiecznie sfochowana, z wysokim ego, malować się nie potrafi, nie wnosi nic ciekawego do życia innych, jak jakimś cudem ma faceta to pilnuje go jak pies kości i nie pozwala mu rozmawiac z innymi kobietami.

Grubi faceci>grube kobiety
#takaprawda
  • 39
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco: myślę że znasz jednego grubego faceta ( ja nie znam ani jednego) oraz jedną gruba babę (ja znam jedną) i na tym opierasz swoje wnioski. Na podstawie tej baby mógłbym stwierdzić to co Ty ale to za mało :P
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco: zgadzam sie tylko z pierwszym akapitem- grubi brodaci faceci są zwykle bardzo ciepli i mili, znam paru. Nawet z jednym sie bujałam ;)
Za to z grubymi łaskami jest inaczej bo to zwykle zależy od wielkości nadwagi. Te troszkę puszyste są zwykle fajne znam takie- jedna sie buja z tym misiem co na mnie leciał. Jakis mocno nieprawdziwy sywteotyp. Chyba ze mówisz o takich lochach co nie mogą sie ruszać
  • Odpowiedz
  • 15
@ImInLoveWithTheCoco ja znam kilka grubych dziewczyn. Z jedną chodziłam do liceum, starała się schudnąć, uprawiała sport, diety itd aż w końcu wpadła w depresję. W końcu stwierdziła że nie ma zamiaru się katować tylko zacząć zyc. Warto dodać, że ma naprawdę piękna twarz i mimo wagi, zachowane kształty. Wąska talia, szerokie biodra i ogromny biust. Jest zadbana, zawsze ładnie wygląda, ubiera się odpowiednio do figury. Charakter tez super, była jedną z najlepszych
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco: Ja jakoś mam wrażenie, że częściej grube laski próbują być na siłę bardzo spoko i w towarzystwie najgłośniej drą japę "łuuu, jestem taka szalona, chyba pójdę zaraz na karaoke!!!" albo jakaś inna równie szalona czynność. Przynajmniej ja głównie takie spotykam ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco: No nie wiem, większość grubasów których spotkałem było podstępnymi #!$%@?, może byli trochę bardziej towarzyscy od innych. Dlatego ciężko mi stwierdzić czy gorsze są grube lochy czy grubasowie. Po prostu nigdy nie ufaj grubasom! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco: To nie tak.
Kobiety szczupłe i grube zachowują się tak samo. Różnica polega na tym, że na pierwsze patrzysz poprzez filtr ich wyglądu, a w przypadku drugich, nic nie maskuje prawdy.
To tak jak masz np. głupią babkę. Jeśli jest ładna, to ludzie będą mówić "ooo jakie to słodkie hehe", a jeśli brzydka to będą widzieć tylko głupotę. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz