Wpis z mikrobloga

dla potomnych "Może nie jesteś wyluzowany.

Stary no nie można być milczkiem. Trzeba umieć normalnie rozmawiać z ludzmi, czasem być troche zaczepnym ale bez przesady. Oglądam efukta. Znam dużo dziwnych internetowych rzeczy, opowiadam żarty o sraniu, dłubie w nosie, czasami nie wiem jak się zachować. Czasami mam słaby nastrój. Obrażam się. Czasami mi nie staje. Wyglądam totalnie zwyczajnie. Jak się postaram to wyglądam naprawdę dobrze. Mam śmieszne żarty ale są często bezczelne.
@Harmonijka: Ale czego ma dowodzić ta seria memów? Że ładni ludzie mają łatwiej i że nie potrafią wcielić się w rolę przeciętnego wykopka - piwniczaka?
Bardzo odkrywcze wnioski, gratuluję xD


@Wypok2: ona ma dowodzic ze smieszne jest gdy ladni ludzie probuja dawac tlustym pryszczatym piwniczakom rady ktore sprawdzaja sie wylacznie w przypadku gdy jestes przystojnym, dobrze zarabiajacym erudyta

to tak jakby pod tagiem #anoreksja dawac rady w stylu jedz wiecej po prostu, ja nie mam z tym zadnego problemu albo pod tagiem #depresja pisac ja chodze na silke i imprezy ze znajomymi i nie mam zadnej depresji, sprobuj tez
@Harmonijka: no ale taki trochę true. Widziałem już trochę facetów, takch jak ze zdjęcia, dbrze ubranych i w ogóle, tylko, że przy pannie stali jak te ćwoki, zgarbieni, ręce w kieszeniach, wzrok w czubki butów i mamrotanie. No sorry, ale ak to można najwyżej mamie tłumaczyć, że jej się stłukło jej ulbiony wazon, a nie laski wyrywać.
@Wypok2:

@cadcadcad: ale piwnica, to na serio siedzix we łbie, a nie
@Fafnucek: Ale na wykopie tego nie przetłumaczysz. Tutaj piwniczaki myślą, że bez ryja 10/10, dobrej pracy i wiedzy na każdy temat nie ma co wychodzić z domu. Wszyscy są źli i patrzą tylko na powierzchowne rzeczy, a oni sami są jedynymi pokutnikami, którzy swoim #!$%@? dźwigają grzechy całego świata
@Wypok2: Tutaj nie chodzi o dawanie sensownych rad, tylko o dawanie gówno-rad, które nie mają racji bytu. Przykładowo dynamiczny przystojniak myśli, że laski lubią być olewane, więc radzi przegrywowi je olewać. Rzecz w tym, że one nie lubią być olewane, tylko zrobią wiele, by zdobyć przystojniaka, więc to znoszą, a nawet je to zaczyna odrobinę kręcić. Jak przegryw posłucha i zacznie olewać kobietę, która się nim zainteresuje, to ona obróci się