Wpis z mikrobloga

Siemanko ! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jesteśmy pizzerią Projekt Placek z Wrocławia.

Postanowiliśmy na powitanie zrobić małe rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do rozlosowania mamy 2 duże dowolnie wybrane pizze.

Dla Mirków i Mirabelek dodatkowo rabat 5 % na wszystkie nasze pizze na hasło mirko.

Losowanie 15.02

#wroclaw
  • 60
  • Odpowiedz
@ProjektPlacek: Mi się bardo nie podoba, że nie wymyśliliście samodzielnie nazwy. Tylko zgapiliście od Projektu Pizza, który od paru lat świetnie sobie radzi we Wrocławiu.

Słabo tak jechać na opinii kogoś innego z branży z tego samego miasta i liczyć na pomyłki klientów Projektu Pizza, którzy nie mają pamięci do nazw.

#jedzenie71 #wpk #grubaswpk ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 19
@mozeglupiemozenie To samo chciałem napisać. 1zl mniej przy pizzy za 20zl. W zamian za to że publicznie przyznasz się do mirkowania. Takie wyznanie publicznie powinno skutkować darmową pizza i darmowym psychologiem.
  • Odpowiedz
  • 2
Ogarnijcie ciasto lepsze, wzialem w ostatnich 2 tygodniach placek "bogaty" na cienkim (31 zl za 36cm) i taka guma ze ledwo da sie żuć... Grubego wolę sobie nie wyobrażać. W załączniku zanonimizowane zamówienie żebyście mnie nie otruli jak jednak kiedyś spróbuję ponownie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
p4wl - Ogarnijcie ciasto lepsze, wzialem w ostatnich 2 tygodniach placek "bogaty" na ...

źródło: comment_Fv6wcWHh9sAszR0TkfHSFKfXP2h7azY5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz