Wpis z mikrobloga

Mój kolega był od zawsze #tfwnogf (21lv) dlatego też postanowił zapisać się na kurs języka niemieckiego, żeby kogoś poznać i się czegoś nauczyć. Na drugich zajęciach zauważył, że jest taka szara myszka, która nie jest duszą towarzystwa, na lekcjach odpowiadała nieśmiałym głosem i była trochę powyżej średniej dlatego też postanowił do niej zagadać (po kilkunastu zajęciach) i się zakumplować mówiąc proste "cześć" wspominając coś o liczebnikach niemieckich bo nie potrafił ich zrozumieć. Dziewczyna jak to szara myszka zgodziła się z nim pójść na kawę, żeby mu pomóc w nauce. Teraz od kilku miesięcy są parą, chodzą razem do kina, restauracji, parku, mają różne zainteresowania więc codziennie dowiadują się czegoś ciekawego od drugiej osoby. Jak widzicie wystarczy wyjść z domu i zapisać się na jakieś kółko bądź ciekawe zajęcia aby kogoś poznać.


Dowiedziałem się o tym pod koniec grudnia. Mam nadzieję, że historia zmotywuje was do działania i zaczniecie poświęcać chociaż kilka godzin dziennie na rozwój osobisty.

#stulejacontent #gownowpis #podrywajzwykopem #niebieskiepaski #studbaza #przegryw #feels #depresja
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alh3: no i k---a bład. Powinien doprowadzić do sytuacji że to ona by chciała jego pomocy. Rezygnacji z zajęć nie komentuje nawet.
Coraz więcej amatorów sie pcha do zabawy
  • Odpowiedz
@Pan_Wiechu: może przynajmniej dzięki tej akcji udało jej się zabłysnąć przed grupą i zdobyć uznanie w oczach Chada. Na zgliszczach reputacji tego stulejarza rozkwitnie ich związek e-------y. Dzieci odziedziczą wygryw ojca, spryt matki, a stulej umrze sam, odegrawszy jedynie jako statysta swą smutną rolę w sztafecie prokreacji.
  • Odpowiedz
@dajeszmalina: lepiej próbować zszargać czyjąś reputację i wyjść na totalnego przegrywa. Plus nigdzie nie stwierdziłem, że to co zrobił ten koleś było dobre więc proszę trzymaj się faktów.
  • Odpowiedz
grupa się na niego dziwnie patrzy i śmieszkuje a jak zapytał kolegi o co chodzi to powiedział mu, że podobno próbował poderwać (powiedzmy Kasie) na pracę domową a to jest trochę żałosne


@alh3: tak było, a w rzeczywistości c--j tę grupę obchodziło kogo podrywają jej członkowie.
  • Odpowiedz
@alh3 serio xD imo w takich miejscach się nie podrywa xd w ogóle wy myślicie, że podejdziecie do 1szej lepsze, a gdy już dostaniecie nr to love 4ever? Nie sztuką jest zagadać, a trafiać na odpowiednią osoby by coś wyszło z głupiego "część" ech xD
  • Odpowiedz
Mój kolega był od zawsze #tfwnogf (21lv) dlatego też postanowił zapisać się na kurs języka niemieckiego

Dał sobie z nią spokój i szukał innej #rozowepaski na tym kursie


@alh3: Niestety, ale już w pierwszym zdaniu pachnie to okropną desperacją, a dalej nie jest lepiej. Chłopak zapisuje się na kurs językowy bo chce znaleźć dziewczynę, nie wychodzi mu z jedną, więc rozgląda się za kolejną... Jemu się
  • Odpowiedz