Wpis z mikrobloga

Mój kolega był od zawsze #tfwnogf (21lv) dlatego też postanowił zapisać się na kurs języka niemieckiego, żeby kogoś poznać i się czegoś nauczyć. Na drugich zajęciach zauważył, że jest taka szara myszka, która nie jest duszą towarzystwa, na lekcjach odpowiadała nieśmiałym głosem i była trochę powyżej średniej dlatego też postanowił do niej zagadać (po kilkunastu zajęciach) i się zakumplować mówiąc proste "cześć" wspominając coś o liczebnikach niemieckich bo nie potrafił ich zrozumieć. Dziewczyna jak to szara myszka zgodziła się z nim pójść na kawę, żeby mu pomóc w nauce. Teraz od kilku miesięcy są parą, chodzą razem do kina, restauracji, parku, mają różne zainteresowania więc codziennie dowiadują się czegoś ciekawego od drugiej osoby. Jak widzicie wystarczy wyjść z domu i zapisać się na jakieś kółko bądź ciekawe zajęcia aby kogoś poznać.


Dowiedziałem się o tym pod koniec grudnia. Mam nadzieję, że historia zmotywuje was do działania i zaczniecie poświęcać chociaż kilka godzin dziennie na rozwój osobisty.

#stulejacontent #gownowpis #podrywajzwykopem #niebieskiepaski #studbaza #przegryw #feels #depresja
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chwileczkę, czyli facet szukający sobie dziewczyny jest zły, już nie zasługuje na cokolwiek ?


@r5678: dopiero dziś się o tym dowiedziałeś?
jak nie robisz nic to jesteś gównem bo nic nie robisz.
Jak robisz cokolwiek to jesteś gównem bo desperat.

Tylko emigracja z tego chlewa obsranego gównem.
  • Odpowiedz
czy koleżanki z języków jak je o coś pytałem związanego z zajęciami to myślały, że je podrywam?


@Variv: prawdopodobnie tak. Obie płci błędnie interpretują zachowania płci przeciwnej.
  • Odpowiedz
w internecie faceci nie mają szans na jakąkolwiek rozmowę. Najlepiej skupić się na rozwoju osobistym


@alh3: Obawiam się, że problem nie ejst z kobietami ani internetem...
  • Odpowiedz
Bo jeżeli szukam partnera i dziewczyna jest wolna, no to normalne że podchodzę do niej jak do potencjalnej partnerki...


@r5678: Wszystko rozbija się o to w jaki sposób to robisz. Sprecyzowanie może być trudne, ponieważ chodzi tu o szereg zachowań, a nie zawsze występują one ze sobą razem. Z pewnością jednak wymienić tu możemy pewną natarczywość w działaniach, brak reakcji na sygnały odmowne, czasem również brak reakcji na odmowę słowną,
  • Odpowiedz
Niestety, ale już w pierwszym zdaniu pachnie to okropną desperacją, a dalej nie jest lepiej. Chłopak zapisuje się na kurs językowy bo chce znaleźć dziewczynę


@a__s: U faceta to desperacja, u kobiet takie zachowania to norma ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zapisywanie się na studia/kurs/cokolwiek, żeby poznać dobrze rokującego faceta.

A co do gościa z baita, to nie wiem po co się tak przejmuje, co tam o
  • Odpowiedz
Dał sobie z nią spokój i szukał innej #rozowepaski na tym kursie jednak zauważył, że grupa się na niego dziwnie patrzy i śmieszkuje a jak zapytał kolegi o co chodzi to powiedział mu, że podobno próbował poderwać (powiedzmy Kasie) na pracę domową a to jest trochę żałosne


@alh3: AHAHA, ale jaja, próbował poderwać, jaki spieprzony gość. Żałośni ci koledzy z grupy.
  • Odpowiedz
@bolo1: To jest najprawdziwsza prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°) bardzo niedawno temu koleżanka z dawnych studiów znalazła na nowej uczelni faceta. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że od podjęcia nauki na nowym uniwerku sama mi non stop mówiła, że liczy na zainteresowanie jakiegoś fajnego gościa.
  • Odpowiedz