Wpis z mikrobloga

Ale ja mam debili wśród znajomych ze studiów XD

Moja dalsza znajoma mieszka w okolicach gór, od niedawna, całe życie w #warszawa. Spacerowała sobie po lasku, aż usłyszała skomlenie. Kierując się tym dźwiękiem dotarła do krzaków, w których zauważyła psa z duuużą raną brzucha. Zadzwoniła po swojego chłopaka, który przyjechał swoim Jeepem Renegade w leasingu. Załadowali psa na pakę (robiąc to przestał skomleć bo stracił przytomność) i pojechali do weterynarza. Babka z poczekalni powiedziała, że "ojej, jaki biedny piesek, już idę po pana doktora".

Przyszedł weterynarz, podchodzi do psa, którego chłopak tej znajomej trzyma na rękach, już zabiera się do zerknięcia na ranę, po czym robi duże oczy, zerka na tego psa i mówi:
- PANI, #!$%@?, TO JEST WILK A NIE PIES.

Weterynarz powiedział też, że "to bydle by was zagryzło gdyby obudziło wam się w aucie" XD.

#coolstory i nie #pasta #psy
FunkcjonariuszOperacyjnySarna - Ale ja mam debili wśród znajomych ze studiów XD

Mo...

źródło: comment_nkVKPuAO9BWYIgC53iSeVCFP8WWIZO3l.jpg

Pobierz
  • 68
@misja_ratunkowa: podkreślenie, że zawartość odnosi się do osoby, która większość swojego życia spędziła na terenach o wysokim zagęszczeniu ludności i budynków, nie mając przez to kontaktów z naturą co najpewniej przyczyniło się do jej błędnej oceny budowy anatomicznej wilka szarego (łac. Canis lupus) i przypisanie jej do psa domowego (łac. Canis lupus familiaris).
@FunkcjonariuszOperacyjnySarna: Tak, tak odróżniłby ci ten gimnazjalista wilka od psa XD
To ja ci piszę, jako typ, który od zawsze ma psy w domu, że przeciętny Kowalski, to najwyżej pudla od jamnika odróżni i to po bliższych oględzinach, a nie wilka od dużego psa, zwłaszcza w nietypowej sytuacji, kiedy to spotyka ranne zwierzę.
No, ale w historii są gupie warsiawiaki, samochód na lizing i XD na końcu, więc plusy się zgadzają.
@Fafnucek: wybacz, że mam poczucie humoru inne od twojego i nie sprostałem twoim wymogom.

Wilk jest znacząco większy nawet od największego labradora, miałem okazje widzieć je w zoo i zapewniam, że są nie do pomylenia z psem. Znalazłem też (specjalnie dla Ciebie!) zdjęcie, gdzie widać idealnie tę różnicę.
FunkcjonariuszOperacyjnySarna - @Fafnucek: wybacz, że mam poczucie humoru inne od two...

źródło: comment_4P5mp7gR1aH6axBIN2MaWU7Mtks7sOEf.jpg

Pobierz