Wpis z mikrobloga

Co byście doradzili takiemu Elliotowi Rodgerowi, aby wyszedł z przegrywu? Przecież ten chłopak się wyprowadził od rodziców, miał samochód, wychodził z piwnicy, podróżował po świecie, nie narzekał na finanse, dbał o wygląd... szczerze powiedziawszy zastosował się do wszystkich porad normików a i tak nikogo nie znalazł
#tfwnogf #przegryw #stulejacontent #niebieskiepaski
a.....3 - Co byście doradzili takiemu Elliotowi Rodgerowi, aby wyszedł z przegrywu? P...

źródło: comment_Tv78awkYwpryQm7vb1kheU7i3xeRAybX.jpg

Pobierz
  • 165
  • Odpowiedz
@tomtom666:

jezu, ale to jasne, że kobieta ma lepiej, tylko PO CHOLERĘ O TYM CIĄGLE GADAĆ

po to, żeby zwrócić uwagę na problem i spróbować pomóc wartościowym osobom, które nie mogą nikogo poznać bo tacy ludzie zasługują na szczęście w przeciwieństwie do meliny i innych pato sebiksów czy też fałszywych facetów.
  • Odpowiedz
Elliot nie miał szans na jakikolwiek związek bo był porządnym facetem i nie dostarczał takich emocji a jak facet nie jest agresywny to "jest nudny"


@alh3: Wiesz, że jeszcze jest postawa pomiędzy byciem nudziarzem bez jaj, a patusem, który #!$%@? dziewczynę?
  • Odpowiedz
@alh3: wartościowy jest ten, który coś daje otoczeniu. Wolę spędzić wieczór z bezmyślnym Sebą po podstawówce, który jednak mnie nie zanudzi, niż z kolesiem po studiach pierdzielącym cały czas jak mu źle i niedobrze. Seba będzie wartościowszy, bo będzie mógł mi coś dać od siebie.
  • Odpowiedz
@tomtom666:
lepiej spędzić wieczór z sebiksem czy fajnym facetem, który ma wiele zainteresowań, ciężko pracuje nad swoim sukcesem i potrafi rozmawiać na wiele ciekawych tematów? Co prawda sebiks dostarcza emocji jednak lepszym partnerem na dłużej jest ten porządny facet
  • Odpowiedz
@alh3: Nie trzeba być patusem, żeby dostarczyć kobiecie emocji. Jeżeli ona pochodzi z domu alkoholików, to faktycznie będzie ją do takich ciągnąć, ale jeżeli jest normalna, to nie. Trzeba się trochę obyć z kobietami, wesprzeć odrobiną teorii na temat kobiecej psychiki i jest dużo łatwiej.
  • Odpowiedz
@alh3: facet, który ma wiele zainteresowań i potrafi ciekawie rozmawiać nie ma żadnego problemu ze znalezieniem dziewczyny. Facet, któremu tylko wydaje się, że umie rozmawiać, a tak naprawdę bełkocze jakieś pseudomądrości redpillowskie... cóż, nie jest ciekawy ani fajny.

A już na pewno nie chciałbym spędzać czasu z kimś, kto dzieli świat na gorszych i lepszych, jak to robił Roger. Takie toksyczne osoby po prostu odrzucają na wstępie. Podobnie odrzucają feministki, ciągle
  • Odpowiedz
@Domiman:

Jeżeli ona pochodzi z domu alkoholików, to faktycznie będzie ją do takich ciągnąć, ale jeżeli jest normalna, to nie.


mylisz się. Znam z podstawówki i gimnazjum porządne dziewczyny, które związały się właśnie z takimi sebami, zrobiły sobie dzieci a porządnym facetom nie dawały nawet szans.
  • Odpowiedz
@alh3: To, że się wydawały "porządne", to nie znaczy, że w domu nie miały przemocy fizycznej lub emocjonalnej. Też miałem koleżankę, która się wydawała spokojna i ułożona, a związała się z typem który jej zrobił z życia piekło. Jak się okazało później od dziecka miała bardzo złe stosunki z ojcem.
  • Odpowiedz
@tomtom666:

facet, który ma wiele zainteresowań i potrafi ciekawie rozmawiać nie ma żadnego problemu ze znalezieniem dziewczyny. Facet, któremu tylko wydaje się, że umie rozmawiać, a tak naprawdę bełkocze jakieś pseudomądrości redpillowskie... cóż, nie jest ciekawy ani fajny.


jeżeli facet potrafi znaleźć kolegów i przyjaciół to chyba nie ma problemów z rozmawianiem o czymkolwiek? Z dziewczyną też pewnie potrafiłby o czymś fajnym porozmawiać tylko jak skoro różowe nie dają nawet szansy
  • Odpowiedz
@Domiman:
w większości przypadków nawet mimo dobrych stosunków z rodzicami dziewczyny i tak wybiorą tego gorszego bo są młode i chcą się wyszaleć a dopiero w okolicach +25lv zaczynają się rozglądać za normalnymi facetami a Ci zwykle je ignorują bo nie chcą poznawać kogoś po przejściach.
  • Odpowiedz
@alh3: No nie wiem, ja kilku całkiem ładnym feministkom kazałem spierdzielać, bo nie chciałem mieć do czynienia z psychopatkami. Pewnie mają powodzenie u kolesi, którzy biorą wszystko co nie ucieka.

Generalnie, znalezienie kilku znajomych to nie problem, więc to o niczym nie świadczy. Nawet największy zjeb może po prostu spotykać się z innymi #!$%@?. Ale zrobienie z każdego prawie napotkanego faceta kogoś, kto Cię lubi - o, to już wyzwanie.

Ale
  • Odpowiedz
@tomtom666:
nie każdy spodoba się każdemu jednak jak się nie dogadujesz z facetem to po prostu z nim nie gadasz i szukasz innego do rozmowy a z różowymi jest tak, że nawet nie dają Ci szansy na rozmowę bo jeśli wyglądasz na porządnego gościa to będą Cie z miejsca olewać.
  • Odpowiedz
@alh3: A znasz stosunki z rodzicami większości dziewczyn? Montowałeś im kamery i podsłuchy w domu? Jeżeli nie, to nie masz pojęcia. Fakt, że jak są młode to chcą się wyszaleć, ale powtarzam, że nie trzeba być patusem, żeby wzbudzić w kobiecie emocje, wystarczy trochę wiedzy i doświadczenia w tym temacie.
  • Odpowiedz
@Domiman:
tak, wystarczy być tzw normikiem, który łączy cechy tego patusa i porządnego faceta a mi chodzi o to, że porządni faceci są z miejsca skreślani bo jak to można nie pić alkoholu, nie imprezować tylko cały czas pracować nad sobą?
  • Odpowiedz
@alh3: kurde no, w KAŻDYM z ostatnich kilkunastu postów miałeś coś negatywnego do powiedzenia na temat kobiet, hmmm, jaki może być powód, że Cię unikają, pomyślmy...

Wiesz, ja też z niektórymi osobami nie lubię gadać, ale z każdym prawie mogę - czy z kibolem po wyrokach, czy ze studentem prawa wracającym z crossfitu. To jeden z powodów, dla których kobiety mnie lubią.
  • Odpowiedz