Wpis z mikrobloga

Co byście doradzili takiemu Elliotowi Rodgerowi, aby wyszedł z przegrywu? Przecież ten chłopak się wyprowadził od rodziców, miał samochód, wychodził z piwnicy, podróżował po świecie, nie narzekał na finanse, dbał o wygląd... szczerze powiedziawszy zastosował się do wszystkich porad normików a i tak nikogo nie znalazł
#tfwnogf #przegryw #stulejacontent #niebieskiepaski
a.....3 - Co byście doradzili takiemu Elliotowi Rodgerowi, aby wyszedł z przegrywu? P...

źródło: comment_Tv78awkYwpryQm7vb1kheU7i3xeRAybX.jpg

Pobierz
  • 165
  • Odpowiedz
pomyślałeś o tym, że gdyby dziewczyny zachowywały się normalnie to by sobie jakąś znalazł i nie doszłoby do tragedii?


@alh3: no właśnie problem w tym, że by doszło. Nawet jakby całe miasto rzuciło mu się do stóp, to by narzekał na coś innego.
  • Odpowiedz
@alh3: albo może przykład dam, to będzie łatwiej zrozumieć - jak laska wrzuca do friendzone dosłownie każdego, milionera, supermodela, miłego, inteligentnego, z pasjami - no, dosłownie każdego, a potem narzeka, że żaden facet jej nie chce i faceci są do dupy, bierze kałacha i idzie wystrzelać jakieś przedszkole, to napisałbyś, że gdyby faceci zachowywali się inaczej, do tragedii by nie doszło?
  • Odpowiedz
@tomtom666:
nie, bo ta dziewczyna miała szansę na związek z wieloma osobami a mimo tego wrzucała ich do friendzonu nie dając dojść do siebie. Taki Elliot nie miał szans na związek bo żadna mu nie dawała atencji tak jak Ci milionerzy tej dziewczynie.
  • Odpowiedz
@alh3: Yyy, jasne, wina kobiet, że mu nie dawały dokładnie takiej atencji, o jaką mu chodzi, a nie jego #!$%@? mózgu który sprawiał, że widząc jego zachowanie każda #!$%@?ła na najwyższe drzewo :D Jestem kurde pewien, że gość miał branie ze 30 razy w życiu, ale za każdym razem pewnie mówił lasce coś w rodzaju że jest śmierdzącą szmatą.
  • Odpowiedz
@tomtom666:
znam wielu porządnych, przystojnych gości i żaden z nich nie ma brania dlatego jestem w stanie uwierzyć w to, że Elliot również był ignorowany. On był facetem a nie dziewczyną. To nie jest tak, że wyjdzie na miasto i ludzie zaczną się do niego uśmiechać a dziewczyny zagadywać. Według naszej i zachodniej kultury facet ma nachodzić wiele dziewczyn w najróżniejszych miejscach jak galeria handlowa, park, szkoła, biblioteka i prawić komplementy,
  • Odpowiedz
@alh3: jeśli facet "nie ma brania", to po prostu jest w jakiś sposób #!$%@? i powinien zastanowić się nad sobą, zamiast obwiniać cały świat. Znajomi alkoholicy po wyrokach mają dziewczyny, co trzeba robić żeby każdą odstraszyć to ja nie wiem, ale naprawdę ciężko taki gość musi nad tym pracować.

Ale teraz mówimy o Rogerze. Koleś BYŁ ciężko chory psychicznie. Przypominał tych zamkniętych w izolatkach szaleńców, jęczących, że są Jezusami a nikt
  • Odpowiedz
@tomtom666:

Znajomi alkoholicy po wyrokach mają dziewczyny

dokładnie tak! W dzisiejszych czasach porządni ludzie są skreślani z miejsca a taki alkoholik, który bije swoją dziewczynę i uprzykrza jej życie nigdy nie będzie samotny bo dostarcza "emocji", których zwykły, zadbany, przystojny i bogaty chłopak nigdy nie zapewni bo był wychowany w dobrej rodzinie.

Przypominał tych zamkniętych w izolatkach szaleńców, jęczących, że są Jezusami a nikt nie chce im uwierzyć, dlatego zabili sąsiada.
  • Odpowiedz
@alh3: masz tutaj link z dzisiejszej głównej

https://www.wykop.pl/link/4143551/zazdrosna-36-latka-uspila-swojego-partnera-i-wykonala-chirurgiczny-zabieg/

Uważasz, że zasadne jest twierdzenie "gdyby faceci zachowywali się wobec niej normalnie, do tragedii by nie doszło"? Pewnie laska też w życiu codziennym zachowywała się zupełnie inaczej (normalnie).

I nie, nikt nie jest "skreślany z miejsca", co najwyżej niektórzy sami się wykreślają, na przykład zamykając przed komputerem, albo nie chcąc nauczyć rozmawiać tak, żeby inni ich lubili.
  • Odpowiedz
@tomtom666:
W Kazachstanie może panować inna kultura i takie zachowania mogą być traktowane nieco inaczej.

Uważasz, że zasadne jest twierdzenie "gdyby faceci zachowywali się wobec niej normalnie, do tragedii by nie doszło"?

tak, skoro zaczął prawić komplementy innym dziewczynom (w internecie) to dawał znać, że stracił zainteresowanie obecną partnerką. Wyobraź sobie, że Twoja dziewczyna odpala przy Tobie zdjęcia innych facetów i mówi jacy oni są fajni, przystojni itd.

, co najwyżej
  • Odpowiedz
Wyobraź sobie, że Twoja dziewczyna odpala przy Tobie zdjęcia innych facetów i mówi jacy oni są fajni, przystojni itd.


@alh3: a ja jej wycinam łechtaczkę, zamiast po prostu olać i poszukać innej? Nie, nie uważam, żeby takie moje zachowanie było normalne. Byłoby to zachowanie chorego psychicznie.

I jak pisałem wyżej, Roger był chory psychicznie. Ciężko chory. Nie można stosować wobec niego norm zwykłych ludzi. Z jakiegoś powodu odstraszał te wszystkie laski,
  • Odpowiedz
@tomtom666:

a ja jej wycinam łechtaczkę, zamiast po prostu olać i poszukać innej? Nie, nie uważam, żeby takie moje zachowanie było normalne. Byłoby to zachowanie chorego psychicznie.

ona miała 36 lat więc zapewne od dawna byli razem a nagle partner daje jej do zrozumienia, że nie jest już tak atrakcyjna jak kiedyś. Dała się ponieść emocjom.

Z jakiegoś powodu odstraszał te wszystkie laski, albo po prostu odrzucał każdą poniżej 11/10

to
  • Odpowiedz
jednak facet ma trudniej a zwłaszcza nieśmiały i grzeczny.


@alh3: nie, trudniej ma ten, który siedzi cały dzień przy komputerze i nie ma żadnych kolegów ani koleżanek :D Gdzie ma niby poznać laskę, w CS?
  • Odpowiedz
@tomtom666:
nie wiem może na uczelni na którą chodził, na wakacjach, w internecie, sklepie, w parku, na plaży jednak nikogo tam nie poznał. Dziewczyna owszem mogłaby znaleźć chłopaka w takich miejscach wystarczy, że wyszłaby z domu
  • Odpowiedz
@alh3: on akurat poznał tysiące dziewczyn, ale każdej dawał do zrozumienia, żeby #!$%@?ła, bo nie jest godna Jego, Najlepszego. To kompletnie inna sytuacja, niż piwniczak, który rocznie poznaje 0,5 dziewczyny.

Chociaż akurat część piwniczniaków też ma takie #!$%@?, że kobieta to taki podludź dla nich, wtedy nawet poznawanie nowych ludzi nie pomaga.
  • Odpowiedz
@tomtom666:
jak to jest, że dziewczyna wychodzi z domu i jest w stanie poznać faceta w max tydzień a facet może szukać pół roku a i tak nikogo nie pozna? Nadal jest to "#!$%@?" czy swego rodzaju dyskryminacja?
  • Odpowiedz
@alh3: właśnie pokazuje się, dlaczego nie możesz znaleźć dziewczyny. To jak feministka, którą każdy omija szerokim łukiem - jaka chciałaby być z gościem, który analizuje świat pod kątem "kto ma lepiej, kobiety czy mężczyźni".
  • Odpowiedz
@tomtom666:
ja analizuje świat pod kątem "jak to jest, że facet X ma dziewczynę a Y nie?"

"dziewczyny pewnie mają ciężej bo wiadomo jak to jest w dzisiejszych czasach sporo zboczeńców, przygłupów i innych podobnych ludzi"

Robiłem liczne doświadczenia na badoo, tinder na kontach faceta/ kobiety i za każdym razem kobieta wygrywała. Nawet taka gruba 4/10 miała większe powodzenie od faceta 8/10. Obserwowałem znajomych na facebooku, i niemalże każda dziewczyna miała
  • Odpowiedz
@alh3: no właśnie, takie ciągłe analizowanie "czemu kobieta ma lepiej", to jest obsesja na punkcie kobiet, na dodatek negatywna obsesja. Nikt nie chciałby być z osobą, która ma negatywną obsesję na jego punkcie, bo każdy instynktownie wyczuwa, że za tym kryje się zawiść - dlatego feministki są z reguły samotne.

Rób tak dalej, ale nie narzekaj na to, że jesteś sam, bo jesteś sam na własne życzenie.
  • Odpowiedz
@tomtom666:
nie analizowałem pod kątem czemu kobieta ma lepiej tylko "jestem ciekaw kto ma łatwiej w związkach" a uwierz mi od początku byłem przekonany, że to facet ma łatwiej i kilkukrotnie starałem się patrzeć na sprawę z "czystym umysłem" bo nie dowierzałem, że gruba dziewczyna może mieć taki spam wiadomości (nie mówiąc już o takiej 6/10) a fajnemu facetowi żadna nie chciała odpisać.

dlatego feministki są z reguły samotne.

feministki to
  • Odpowiedz
@alh3: jezu, ale to jasne, że kobieta ma lepiej, tylko PO CHOLERĘ O TYM CIĄGLE GADAĆ. Jeszcze potencjalnej partnerce powtórz 66 razy, że faceci to są statystycznie silniejsi i zrobili więcej wynalazków, na pewno się od razu zakocha.
  • Odpowiedz