Wpis z mikrobloga

Co byście doradzili takiemu Elliotowi Rodgerowi, aby wyszedł z przegrywu? Przecież ten chłopak się wyprowadził od rodziców, miał samochód, wychodził z piwnicy, podróżował po świecie, nie narzekał na finanse, dbał o wygląd... szczerze powiedziawszy zastosował się do wszystkich porad normików a i tak nikogo nie znalazł
#tfwnogf #przegryw #stulejacontent #niebieskiepaski
a.....3 - Co byście doradzili takiemu Elliotowi Rodgerowi, aby wyszedł z przegrywu? P...

źródło: comment_Tv78awkYwpryQm7vb1kheU7i3xeRAybX.jpg

Pobierz
  • 165
  • Odpowiedz
@aardwolf: bo chcesz użyć jakiejś swojej wyuczonej sztuczki przegrywu, tak jak przegrywy czepiają się jednej swojej cechy, której nie można zmienić (wzrost, kształt nosa etc) żeby wmówić sobie, jak to nic nie ma sensu, bo przecież tej jednej rzeczy nie zmienią.
  • Odpowiedz
@tomtom666: bo mi wmawiasz że powinienem zostać w tym chlewie obsranym gównem.
Polska cała jest toksycznym środowiskiem ze swą koszmarna ksenofobią i pogardą (każdy kto nie nie należy do rodziny albo najbliższych znajomych jest śmieciem).
Ostatni raz rozmawiałem z kimś w lipcu ale to bynajmniej nie był Polak, bo Polak by się nie zniżył żeby z takim gównem jak ja porozmawiać, za to Rosjanin, Turek, Francuz i Portugalczyk się zniżyli.
Moment
  • Odpowiedz
@aardwolf: Każdy kraj ma wady i zalety, widzisz wady Polski i zalety krajów azjatyckich. Pomieszkałbyś tam, widziałbyś na odwrót. Jedź, zobaczysz.

No i nie przekonuję żebyś nie jechał, tylko żebyś nauczył się najważniejszej w życiu człowieka umiejętności.
  • Odpowiedz