Wpis z mikrobloga

Co byście doradzili takiemu Elliotowi Rodgerowi, aby wyszedł z przegrywu? Przecież ten chłopak się wyprowadził od rodziców, miał samochód, wychodził z piwnicy, podróżował po świecie, nie narzekał na finanse, dbał o wygląd... szczerze powiedziawszy zastosował się do wszystkich porad normików a i tak nikogo nie znalazł
#tfwnogf #przegryw #stulejacontent #niebieskiepaski
Pobierz a.....3 - Co byście doradzili takiemu Elliotowi Rodgerowi, aby wyszedł z przegrywu? P...
źródło: comment_Tv78awkYwpryQm7vb1kheU7i3xeRAybX.jpg
  • 165
@alh3: dlaczego ciągle się upierasz przy tym patusie? Jak dziewczyna zrobi coś #!$%@?, a ja jej o tym powiem wprost, to jestem patusem? Jeżeli się z nią droczę i czasem jestem lekko złośliwy i zadziorny, to też czyni mnie patusem? To po prostu pokazuje, że masz jaja i nie jesteś nudny. Ja też nie piję alkoholu, a wcale mi to nie przeszkadza w dobrej zabawie. No a jeżeli cały czas tylko
@Domiman:
patus to ktoś kto raz na jakiś czas zrobi awanturę bez powodu, uderzy dziewczynę w twarz, pójdzie z nią imprezować i się napić piwa, zdradzi od czasu do czasu z jej koleżanką, poprzeklina bez powodu, będzie oglądał telewizor zamiast zrobić coś pożytecznego typu sprzątanie czy siłownia/basen..
@alh3: Obawiam się, że masz trochę chore wyobrażenie o świecie. Patusem jest ktoś, kto pójdzie potańczyć i wypije dwa piwa? Większość z pozostałych, które wymieniłeś natychmiast zakończy związek. A jeżeli myślisz, że facet oglądający telewizję jest atrakcyjny dla kobiet, to naprawdę powinieneś się doedukować w tej materii.
  • 1
@alh3 ja #!$%@? typie, tyle badan robisz i obserwacji a nie widzisz. Kobiety szukaja mezczyzn zdecydowanych i odwaznych. Takie cechy ma i patus i wlasciciel wlasnej firmy. A Eliot byl bogata piczką z hajsem od starego. Co innego jakby swoja praca doszedl do luksusow
@Domiman:

Większość z pozostałych, które wymieniłeś natychmiast zakończy związek.

https://www.youtube.com/watch?v=4PZxibUmiNk
tutaj jest dowód na to, że tak nie jest. Ta dziewczyna będzie go biła, rozwalała mu szklaną butelkę na głowie, on ją będzie zmuszał do seksu, pluł na nią, szczał w pościel a i tak go nie zostawi.

A jeżeli myślisz, że facet oglądający telewizję jest atrakcyjny dla kobiet, to naprawdę powinieneś się doedukować w tej materii.

jest bardziej atrakcyjny od
@alh3: Filmik z jakiejś niedorozwiniętej umysłowo patologii przedstawiasz jako dowód dotyczący całego społeczeństwa?

Znam osoby, które mają niezły bojler, oglądają non stop jakieś gry o tron i inne seriale a i tak mają fajne dziewczyny.

Bo pewnie mają inne zalety, które przyciągnęły te dziewczyny. Zastanów się jakie i wyciągnij wnioski. Jeżeli jesteś tak przekonany o swoich poglądach, to zapuść sobie bojler i zacznij oglądać seriale, wtedy dziewczyny powinny się pojawić.
@Domiman:
Ty myślisz, że na czym on zarabia? To całe społeczeństwo go ogląda i wysyła mu pieniądze na to, żeby mógł robić taką patologie. Gdyby ludzie tego nie popierali to on by tego nie streamował bo po co.

Bo pewnie mają inne zalety, które przyciągnęły te dziewczyny. Zastanów się jakie i wyciągnij wnioski.

nie dbają o siebie, piją alkohol, imprezują. To mnie różni od ludzi na moim kierunku, którzy mają dziewczynę.
@Ignacy_Patzer:
fajnie i zdrowe ciało, kondycję, wiele dobrych nawyków, zacząłem dobrze zarabiać pracując umysłem, cały czas staram się poszerzać moją wiedzę bo chce w przyszłości pracować jako programista, rozwijam zainteresowania np. dietetyka
@alh3: Całe? W jakim świecie Ty żyjesz? Ja o istnieniu tego typa dowiedziałem się może ze dwa tygodnie temu. Jakby go oglądało całe społeczeństwo, to miałby program w tvnie. Jarają się tym gimnazjaliści i ludzie o podobnym stopniu rozwoju umysłowego. Twoim problemem jest to, że uważasz się za lepszego od innych i nie dopuszczasz do siebie myśli, że oni mogą mieć jakieś zalety, które przyciągają dziewczyny. Są dziewczyny, które nie są
@Domiman:

Jakby go oglądało całe społeczeństwo, to miałby program w tvnie.

danielmagical był w tvnie a jest podobnym patusem bo pokazuje matkę alkoholiczkę i inne dziwne rzeczy. Takich ludzi na youtube jest całkiem sporo

ważasz się za lepszego od innych i nie dopuszczasz do siebie myśli, że oni mogą mieć jakieś zalety, które przyciągają dziewczyny.

piją alkohol, imprezują. Gdyby tego nie robili to byliby samotni
piją alkohol, imprezują. Gdyby tego nie robili to byliby samotni


@alh3: no właśnie o tym mówię, nie bierzesz pod uwagę, że jest coś jeszcze. Wśród moich znajomych niewielu jest takich, którzy imprezują, a prawie wszyscy mają dziewczyny. Jaki problem znaleźć sobie po prostu spokojniejszą dziewczynę, która nie imprezuje?
@Domiman:
czyli są abstynentami? Chodzą na siłownie, trzymają dietę i dbają o siebie tak?

Jaki problem znaleźć sobie po prostu spokojniejszą dziewczynę, która nie imprezuje?

próbowałem i nie mogłem znaleźć. Wiadomo, że jak dziewczyna jest spokojna i nie imprezuje to pewnie siedzi w domu a żeby ją tam znaleźć to muszę skorzystać z internetu. Niestety one są w stanie znaleźć chłopaka w 24 godziny więc nie mam siły przebicia
@alh3: W większości tak. Czegoś się uczepił tej abstynencji? Jak ktoś w sobotę z kumplami wypije 2-3 piwa, to staje się alkoholikiem i patusem? Myślisz, że dziewczyna będzie miała mokro, bo dowie się, że trzymasz dietę? Nie rozumiesz kobiecych emocji i nie umiesz ich pobudzić, więc wymyślasz teorie nie mające wiele wspólnego z rzeczywistością.
Możesz się zapisać na jakieś studenckie koła podróżnicze, a jak chcesz znaleźć swoją wymarzoną dziewicę, to możesz
@Domiman:

Jak ktoś w sobotę z kumplami wypije 2-3 piwa, to staje się alkoholikiem i patusem?

akurat tacy mają powodzenie a abstynenci o wiele mniejsze a jak nie mają innych cech patusa to są skreśleni.

Myślisz, że dziewczyna będzie miała mokro, bo dowie się, że trzymasz dietę?

a ma mieć mokro na widok chłopaka, który nie trzyma diety, ogląda seriale i pracuje za minimalną krajową?

Możesz się zapisać na jakieś studenckie