Wpis z mikrobloga

Co byście doradzili takiemu Elliotowi Rodgerowi, aby wyszedł z przegrywu? Przecież ten chłopak się wyprowadził od rodziców, miał samochód, wychodził z piwnicy, podróżował po świecie, nie narzekał na finanse, dbał o wygląd... szczerze powiedziawszy zastosował się do wszystkich porad normików a i tak nikogo nie znalazł
#tfwnogf #przegryw #stulejacontent #niebieskiepaski
Pobierz a.....3 - Co byście doradzili takiemu Elliotowi Rodgerowi, aby wyszedł z przegrywu? P...
źródło: comment_Tv78awkYwpryQm7vb1kheU7i3xeRAybX.jpg
  • 165
@Ignacy_Patzer:
człowiek niczym nie różni się od psa, kota czy też słonia. Celem życia każdego ssaka jest kopulacja i wydanie na świat potomstwa a to, że jesteśmy inteligentni i udało nam się coś zbudować jest tylko efektem ubocznym.
@Czesterek: słaby był. Gdybym chciał zemścić się na ludziach, to najpierw zbiłbym majątek po trupach na narkotykach, a potem masowo wysadzał ludzi na koncertach, na dworcach i rozsiewał śmiercionośne wirusy. Pamiętam, jak biologica w gimbazie śmiała się, że ona jest zaszczepiona na czarną ospę, a my wszyscy byśmy umarli...
@alh3: Tylko, że czynią to z powodu instynktu. Człowiek jest zdolny do refleksji. Poza tym nie wszystkie zwierzęta będą posiadały potomstwo (chociażby u tych mrówek). Przykład części zwierząt może raczej ukazywać, że istotne jest przetrwanie i dobrobyt wspólnoty, a nie pozostawienie po sobie potomstwa.
  • 1
@alh3 ziomek, wyciagasz zle wnioski to raz. Dwa ze podswiadomie czujesz sie od kolegow lepszy. Handel online, bukmacherka to nie jest cos czym mozesz zaimponowac dziewczynie. Wiec albo zacznij robic cos ciekawego albo cos osiagnij. Jakbys przykladowo wszedl na jakis osmiotysiecznik (to jest teraz na topie) to bys znalazl jakas laske. Z tego co mowisz to na razie jestes niczym nie wyrozniajacym sie chlopakiem, ktory uwaza ze jest jakims wyjatkiem...
@aardwolf: koleś który urodził się bez obu rąk i obu nóg znalazł sobie piękną, kochającą dziewczynę.

Wyjaśnij mi, bo to w sumie dość ciekawe jest, o ile gorsza musi być Twoja sytuacja?
@tomtom666: gość ma niesamowite gadane. Ja nie mam.
On przez swoje gadane może aktywnie wpływać na swoje położenie.
Ja muszę czekać aż ktoś się mną zainteresuje co się nie dzieje.

Oczywiście wszystko dotyczy tej koszmarnej zachodniej cywilizacji w której jest podział na ludzi i podludzi.
Za 3 dni pakuję się i z niej wybywam.
Z wielu źródeł mam informacje że gdzie indziej byłbym traktowany jak człowiek.
On nie ma takiej możliwości
@tomtom666: myślałem ale jest to dla mnie niemożliwe.
Dla mnie rozpocząć z kimś rozmowę jest tak samo trudne jak zagrać koncert organowy.
Od 12 lat jestem sam i od 12 lat dzień w dzień siedzę i po prostu wyję (nie w sensie płaczę, wyję jak wilk w pułapce) tak nie mogę wytrzymać samotności.
Miałem takie momenty że chciałem przyłożyć przypadkowemu gościowi na ulicy żeby policja mnie zwinęła bo wtedy ktoś by
Wiesz, gdzie nie pojedziesz, zabierzesz samego siebie.


@tomtom666: dlatego nie wybieram się w dowolne miejsce tylko do innej kultury, o której słyszałem że nie będę w niej traktowany jak śmieć tylko jak człowiek.
Mam konta na VietnamCupid i FilipinoCupid.
Na tym pierwszym kilka kobiet codziennie samych do mnie pisze na tym drugim kilkanaście.
@aardwolf: wystarczy przeczytać pierwszy opis z podroży do Azji by zobaczyć, że na każdym kroku starają się białemu coś sprzedać.
Dla mnie który nie rozmawiał z żadnym człowiekiem od lipca już to jest sytuacją diametralnie odmienną niż w kraju w którym jest podczłowiekiem.