Wpis z mikrobloga

Co byście doradzili takiemu Elliotowi Rodgerowi, aby wyszedł z przegrywu? Przecież ten chłopak się wyprowadził od rodziców, miał samochód, wychodził z piwnicy, podróżował po świecie, nie narzekał na finanse, dbał o wygląd... szczerze powiedziawszy zastosował się do wszystkich porad normików a i tak nikogo nie znalazł
#tfwnogf #przegryw #stulejacontent #niebieskiepaski
Pobierz a.....3 - Co byście doradzili takiemu Elliotowi Rodgerowi, aby wyszedł z przegrywu? P...
źródło: comment_Tv78awkYwpryQm7vb1kheU7i3xeRAybX.jpg
  • 165
a ma mieć mokro na widok chłopaka, który nie trzyma diety, ogląda seriale i pracuje za minimalną krajową


@alh3: Będzie miała mokro przy pewnym siebie facecie, który potrafi pobudzić jej emocje. Widać po Twoich wypowiedziach, że nie rozumiesz jak to działa, polecam literaturę w tym temacie, skoro lubisz tak poszerzać swoją wiedzę. Swoją drogą dobre jest to, że stulejarze narzekają, że "laski puste szmaty, lecą na kasę i wygląd!", a chwilę
@Domiman:
lecieć na kase to nie znaczy lecieć na kogoś kto nawet zarabia 20 tyś miesięcznie (bo wtedy programiści 15k nie narzekaliby na samotność) tylko na milionera a wygląd choćby takiego arnolda schwarzeneggera nie łatwo osiągnąć.

lecą na zapuszczonych brzydali bez kasy, jak one mogą?!

nikt nie leci na brzydali bez kasy tylko na ludzi, którzy wzbudzają te "emocje" pijąc alkohol, imprezując, dając od czasu do czasu w morde itd przykładowy
dokładnie tak. Wystarczy raz w tygodniu w weekend iść na impreze, napić się piwa i po pewnym czasie dziewczyna sama się znajdzie


@alh3: To czemu nie pijesz? Elliot co prawda z tego co pamiętam raz się upił i skończył wyrzucony z balkonu ale aż do tej sytuacji bardzo pozytywnie opisywał imprezę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nikt nie leci na brzydali bez kasy tylko na ludzi, którzy wzbudzają te "emocje" pijąc alkohol, imprezując, dając od czasu do czasu w morde itd przykładowy filmik powyżej


@alh3: Po raz chyba trzeci już piszę, że nie tak działa wzbudzanie emocji. Dopóki się nie zapoznasz z teorią dalsza dyskusja nie ma sensu.

dokładnie tak. Wystarczy raz w tygodniu w weekend iść na impreze, napić się piwa i po pewnym czasie dziewczyna
@alh3:

fajnie i zdrowe ciało, kondycję, wiele dobrych nawyków, zacząłem dobrze zarabiać pracując umysłem, cały czas staram się poszerzać moją wiedzę bo chce w przyszłości pracować jako programista, rozwijam zainteresowania np. dietetyka


1. Z ciekawości, w jaki sposób zarabiasz umysłem, jeśli jeszcze tym programistą nie jesteś?

2. Moim zdaniem powinieneś przynajmniej na jakiś czas dać sobie spokój z myśleniem o znalezieniu kobiety, gdyż obecnie można pomyśleć, że jest to twoja obsesja
@alh3: Mi się wydaje, że po prostu się boisz. Boisz się, że pójdziesz na tą mityczną imprezę, wypijesz te 2 piwa i... nic to nie da. Wtedy Twoja teoria legnie w gruzach i będziesz musiał szukać sobie nowego wytłumaczenia czemu jesteś samotny.
@Ignacy_Patzer:

1. Z ciekawości, w jaki sposób zarabiasz umysłem, jeśli jeszcze tym programistą nie jesteś?

robię różne rzeczy handel online, bukmacherka, giełda

2. Moim zdaniem powinieneś przynajmniej na jakiś czas dać sobie spokój z myśleniem o znalezieniu kobiety, gdyż obecnie można pomyśleć, że jest to twoja obsesja (głównie przez sposób w jaki o tym piszesz). Przemyśl na spokojnie, jakie masz cele w życiu. Może zainteresuj się nieco np. filozofią?


moim celem
@akatogolem:
to nie jest tak, że wypijasz 2 piwa i masz dziewczynę. Ty musisz tam pójść conajmniej 5 razy bo dziewczyna, która mogłaby być Twoją partnerką może akurat nie przyjść w ten weekend tylko np. za 4 tygodnie
@alh3:

robię różne rzeczy handel online, bukmacherka, giełda


Tym dwóm ostatnim bliżej do hazardu niż pracy na etacie.

moim celem życiowym jest założenie rodziny tak jak każdego innego ssaka żyjącego na tej planecie.


Wizja świata, w której człowiek ma taki sam sens życia jak np. szynszyla jest raczej dość przygnębiająca.