Wpis z mikrobloga

5 rano, chce jechać do pracy a tu znowu jakiś zidiocialy sąsiad przebił mi oponę. Trzeci raz w miesiącu! Na dodatek śruba się zapiekła, klucz się wygiął i żeby wymienić koło muszę czekać na otwarcie Castoramy a w pracy na żądanie. Już nie mam siły. Na początku myślałem, że dwie gumy w ciągu tygodnia pod domem to pech, ale teraz już wiem, że nie. A tylko zaparkowałem w wolnym miejscu pod klatką. #sasiedzi #samochody #zalesie #przegryw
  • 104
Sprawa wygląda tak. Zadzwoniłem do właściciela mieszkania zapytać czy miał tu jakieś przygody związane z miejscem parkingowym. Mówił, że takich jak ja to nie, ale jest tu taki debil i wskazał tego co ja. Debila z naprzeciwka. Debil jak zobaczył sąsiada na trasie do domu potrafił przekroczyć trzykrotnie prędkość żeby tylko go wyprzedzić i zająć miejsce pod blokiem. Typ ma świra na punkcie stawiania auta pod swoimi oknami (nawet mimo zastawiania kogoś
@DzieckoNaLato: Chyba bingo.
Rozważ akcję aby przebił oponę ponownie, wygląda na to, że będzie to łatwe do wykonania. Potem nagrywaj miejsce parkingowe jak to robi a kiedy przebije albo go śledź z kamerą i zadzwoń po policję albo zatrzymaj na miejscu samemu lub razem z kimś, również nagrywając wtedy może być trochę łatwie i również dzwoniąc po policję. Tak złapany będzie conajmniej miał do zwrotu za wszystkie szkody wyrządzone.

Jednak to
@DzieckoNaLato: zawsze tam jego auto stoi ? Zobacz czy ktoś inny nie zaparkował tam i wtedy spędz nocke przed oknem jeśli masz widok albo sam zaparkuj , ewentualnie schowaj się w bagażniku xdd
@DzieckoNaLato: ja bym parkowal, jakbym byl pewny, ze danego dnia (nocy) moge przypilnowac auta. Ewentualnie bym sprawdzil w jakich godzinach parkuje i czail sie obok, by specjalnie przed nim parkowac. To go sprowokuje do szybkiego dzialania i moze szybciej go zlapiesz na goracym uczynku. W sumie skoro z jego mieszkania widac to miejsce parkingowe, to moze ustaw jedna kamerke w aucie, by obejmowala tez jego okna.
@DzieckoNaLato broń cię panie Boże go nie bij czy nie wymierzaj mu sprawiedliwości sam. Nie będzie z tego nic dobrego.
Ja bym się dogadał z jakimś lokatorem co ma okna też na tą okolice i zainstalował kamerę, choćby IP. I nagrał buca. Jak będzie dobra kamera to one mają opcje zaznaczenia obszaru ruchu. Dajesz swój samochód i dostajesz powiadomienie jak coś ze jest ruch. Oczywiście musi to być tak żeby nic nie